Caracas FC »Historial del tècnic

Caracas FC »Historial del tècnic



Període Gerent País nascut
2017.01.01 - 2021.12.31 Noel Sanvicente Veneçuela 1964.12.21
2016.01.01 - 2016.12.31 Antonio Franco Veneçuela 1981.08.28
01/07/2013 - 31/12/2015 Eduardo Sarago Veneçuela 1982.01.11
17/03/2010 - 30/06/2013 Ceferino Bencomo Veneçuela 1970.10.01
01/01/2010 - 17/03/2010 Noel Sanvicente Veneçuela 1964.12.21
01/07/2006 - 30/06/2009 Noel Sanvincente Veneçuela
01/01/2005 - 31/12/2005 Walter Roc Uruguai 1937.05.08
01/01/1993 - 1996.06.30 Manuel Plasencia Veneçuela 1943.04.19