Champions League 2019/2020 »Calendari



Calendari de la Champions League 2019/2020: aquí trobareu tots els partits a la vista general



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1959/1960 1958/1959 1957/1958 1956/1957 1955/1956


Grup A.
2019.09.18 17:55 Club Bruges KV - Galatasaray 0: 0 (0: 0)
20:00 Paris Saint Germain - Reial Madrid 3: 0 (2: 0)
2019.10.01 17:55 Reial Madrid - Club Bruges KV 2: 2 (0: 2)
20:00 Galatasaray - Paris Saint Germain 0: 1 (0: 0)
2019.10.22 20:00 Club Bruges KV - Paris Saint Germain 0: 5 (0: 1)
20:00 Galatasaray - Reial Madrid 0: 1 (0: 1)
2019.11.06 20:00 Paris Saint Germain - Club Bruges KV 1: 0 (1: 0)
20:00 Reial Madrid - Galatasaray 6: 0 (4: 0)
2019.11.26 17:55 Galatasaray - Club Bruges KV 1: 1 (1: 0)
20:00 Reial Madrid - Paris Saint Germain 2: 2 (1: 0)
2019.12.11 20:00 Paris Saint Germain - Galatasaray 5: 0 (2: 0)
20:00 Club Bruges KV - Reial Madrid 1: 3 (0: 0)
Grup B
2019.09.18 17:55 Olympiakos Piraäus - Tottenham Hotspur 2: 2 (1: 2)
20:00 Bayern de Munic - Estrella vermella 3: 0 (1: 0)
2019.10.01 20:00 Tottenham Hotspur - Bayern de Munic 2: 7 (1: 2)
20:00 Estrella vermella - Olympiakos Piraäus 3: 1 (0: 1)
2019.10.22 20:00 Tottenham Hotspur - Estrella vermella 5: 0 (3: 0)
20:00 Olympiakos Piraäus - Bayern de Munic 2: 3 (1: 1)
2019.11.06 17:55 Bayern de Munic - Olympiakos Piraäus 2: 0 (0: 0)
20:00 Estrella vermella - Tottenham Hotspur 0: 4 (0: 1)
2019.11.26 20:00 Tottenham Hotspur - Olympiakos Piraäus 4: 2 (1: 2)
20:00 Estrella vermella - Bayern de Munic 0: 6 (0: 1)
2019.12.11 20:00 Bayern de Munic - Tottenham Hotspur 3: 1 (2: 1)
20:00 Olympiakos Piraäus - Estrella vermella 1: 0 (0: 0)
Grup C
2019.09.18 20:00 Shakhtar Donetsk - Manchester City 0: 3 (0: 2)
20:00 Dinamo Zagreb - Atalanta 4: 0 (3: 0)
2019.10.01 17:55 Atalanta - Shakhtar Donetsk 1: 2 (1: 1)
20:00 Manchester City - Dinamo Zagreb 2: 0 (0: 0)
2019.10.22 17:55 Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb 2: 2 (1: 1)
20:00 Manchester City - Atalanta 5: 1 (2: 1)
2019.11.06 20:00 Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk 3: 3 (1: 1)
20:00 Atalanta - Manchester City 1: 1 (0: 1)
2019.11.26 20:00 Manchester City - Shakhtar Donetsk 1: 1 (0: 0)
20:00 Atalanta - Dinamo Zagreb 2: 0 (1: 0)
2019.12.11 17:55 Shakhtar Donetsk - Atalanta 0: 3 (0: 0)
17:55 Dinamo Zagreb - Manchester City 1: 4 (1: 1)
Grup D
2019.09.18 20:00 Atlètic Madrid - Juventus 2: 2 (0: 0)
20:00 Bayer Leverkusen - Lokomotiv Moscou 1: 2 (1: 2)
2019.10.01 20:00 Juventus - Bayer Leverkusen 3: 0 (1: 0)
20:00 Lokomotiv Moscou - Atlètic Madrid 0: 2 (0: 0)
2019.10.22 17:55 Atlètic Madrid - Bayer Leverkusen 1: 0 (0: 0)
20:00 Juventus - Lokomotiv Moscou 2: 1 (0: 1)
2019.11.06 17:55 Lokomotiv Moscou - Juventus 1: 2 (1: 1)
20:00 Bayer Leverkusen - Atlètic Madrid 2: 1 (1: 0)
2019.11.26 17:55 Lokomotiv Moscou - Bayer Leverkusen 0: 2 (0: 1)
20:00 Juventus - Atlètic Madrid 1: 0 (1: 0)
2019.12.11 20:00 Atlètic Madrid - Lokomotiv Moscou 2: 0 (1: 0)
20:00 Bayer Leverkusen - Juventus 0: 2 (0: 0)
Grup E
2019.09.17 20:00 SSC Nàpols - Liverpool FC 2: 0 (0: 0)
20:00 RB Salzburg - KRC Genk 6: 2 (5: 1)
2019.10.02 17:55 KRC Genk - SSC Nàpols 0: 0 (0: 0)
20:00 Liverpool FC - RB Salzburg 4: 3 (3: 1)
2019.10.23 20:00 RB Salzburg - SSC Nàpols 2: 3 (1: 1)
20:00 KRC Genk - Liverpool FC 1: 4 (0: 1)
2019.11.05 20:00 Liverpool FC - KRC Genk 2: 1 (1: 1)
20:00 SSC Nàpols - RB Salzburg 1: 1 (1: 1)
2019.11.27 20:00 Liverpool FC - SSC Nàpols 1: 1 (0: 1)
20:00 KRC Genk - RB Salzburg 1: 4 (0: 2)
2019.12.10 17:55 SSC Nàpols - KRC Genk 4: 0 (3: 0)
17:55 RB Salzburg - Liverpool FC 0: 2 (0: 0)
Grup F
2019.09.17 17:55 entre altres - Slavia Praga 1: 1 (0: 0)
20:00 Borussia Dortmund - FC Barcelona 0: 0 (0: 0)
2019.10.02 17:55 Slavia Praga - Borussia Dortmund 0: 2 (0: 1)
20:00 FC Barcelona - entre altres 2: 1 (0: 1)
2019.10.23 20:00 entre altres - Borussia Dortmund 2: 0 (1: 0)
20:00 Slavia Praga - FC Barcelona 1: 2 (0: 1)
2019.11.05 17:55 FC Barcelona - Slavia Praga 0: 0 (0: 0)
20:00 Borussia Dortmund - entre altres 3: 2 (0: 2)
2019.11.27 20:00 FC Barcelona - Borussia Dortmund 3: 1 (2: 0)
20:00 Slavia Praga - entre altres 1: 3 (1: 1)
2019.12.10 20:00 Borussia Dortmund - Slavia Praga 2: 1 (1: 1)
20:00 entre altres - FC Barcelona 1: 2 (1: 1)
Grup G
2019.09.17 17:55 Lió olímpica - Zenit Sant Petersburg 1: 1 (0: 1)
20:00 SL Benfica - RB Leipzig 1: 2 (0: 0)
2019.10.02 20:00 Zenit Sant Petersburg - SL Benfica 3: 1 (1: 0)
20:00 RB Leipzig - Lió olímpica 0: 2 (0: 1)
2019.10.23 17:55 RB Leipzig - Zenit Sant Petersburg 2: 1 (0: 1)
20:00 SL Benfica - Lió olímpica 2: 1 (1: 0)
2019.11.05 17:55 Zenit Sant Petersburg - RB Leipzig 0: 2 (0: 1)
20:00 Lió olímpica - SL Benfica 3: 1 (2: 0)
2019.11.27 17:55 Zenit Sant Petersburg - Lió olímpica 2: 0 (1: 0)
20:00 RB Leipzig - SL Benfica 2: 2 (0: 1)
2019.12.10 20:00 SL Benfica - Zenit Sant Petersburg 3: 0 (0: 0)
20:00 Lió olímpica - RB Leipzig 2: 2 (0: 2)
Grup H
2019.09.17 20:00 Chelsea FC - València CF 0: 1 (0: 0)
20:00 AFC Ajax - Lille OSC 3: 0 (1: 0)
2019.10.02 20:00 València CF - AFC Ajax 0: 3 (0: 2)
20:00 Lille OSC - Chelsea FC 1: 2 (1: 1)
2019.10.23 17:55 AFC Ajax - Chelsea FC 0: 1 (0: 0)
20:00 Lille OSC - València CF 1: 1 (0: 0)
2019.11.05 20:00 Chelsea FC - AFC Ajax 4: 4 (1: 3)
20:00 València CF - Lille OSC 4: 1 (0: 1)
2019.11.27 17:55 València CF - Chelsea FC 2: 2 (1: 1)
20:00 Lille OSC - AFC Ajax 0: 2 (0: 1)
2019.12.10 20:00 Chelsea FC - Lille OSC 2: 1 (2: 0)
20:00 AFC Ajax - València CF 0: 1 (0: 1)
Vuitens de final
2020.02.18 20:00 Borussia Dortmund - Paris Saint Germain 2: 1 (0: 0)
20:00 Atlètic Madrid - Liverpool FC 1: 0 (1: 0)
2020.02.19 20:00 Atalanta - València CF 4: 1 (2: 0)
20:00 Tottenham Hotspur - RB Leipzig 0: 1 (0: 0)
2020.02.25 20:00 Chelsea FC - Bayern de Munic 0: 3 (0: 0)
20:00 SSC Nàpols - FC Barcelona 1: 1 (1: 0)
2020.02.26 20:00 Reial Madrid - Manchester City 1: 2 (0: 0)
20:00 Lió olímpica - Juventus 1: 0 (1: 0)
2020.03.10 20:00 València CF - Atalanta 3: 4 (1: 2)
20:00 RB Leipzig - Tottenham Hotspur 3: 0 (2: 0)
2020.03.11 20:00 Paris Saint Germain - Borussia Dortmund 2: 0 (2: 0)
20:00 Liverpool FC - Atlètic Madrid 2: 3 (1: 0, 1: 0) aet
2020.08.07 20:00 Manchester City - Reial Madrid 2: 1 (1: 1)
20:00 Juventus - Lió olímpica 2: 1 (1: 1)
2020.08.08 20:00 Bayern de Munic - Chelsea FC 4: 1 (2: 1)
20:00 FC Barcelona - SSC Nàpols 3: 1 (3: 1)
Quarts de final
2020.08.12 20:00 Atalanta - Paris Saint Germain 1: 2 (1: 0)
2020.08.13 20:00 RB Leipzig - Atlètic Madrid 2: 1 (0: 0)
2020.08.14 20:00 FC Barcelona - Bayern de Munic 2: 8 (1: 4)
2020.08.15 20:00 Manchester City - Lió olímpica 1: 3 (0: 1)
Semifinals
2020.08.18 20:00 RB Leipzig - Paris Saint Germain 0: 3 (0: 2)
2020.08.19 20:00 Lió olímpica - Bayern de Munic 0: 3 (0: 2)
final
2020.08.23 20:00 Paris Saint Germain - Bayern de Munic 0: 1 (0: 0)