2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1958/1960 1955/1958 | Grup A Grup B Grup C Grup D Grup E Grup F Grup G Grup H Grup I Grup J Grup K Grup L Vuitens de final Vuitens de final Quarts de final Semifinals Final |
1a (1a etapa) | Estrella vermella | - | CSKA Moscou | 0: 0 (0: 0) | |
2a (2a etapa) | CSKA Moscou | - | Estrella vermella | 1: 0 (1: 0) | |
1a (1a etapa): 13/02/2018 a les 17:00 | 2a (2a etapa): 21/02/2018 17:00 | Guanyador: CSKA Moscou | |||
1a (1a etapa) | FK Astana | - | CP esportiu | 1: 3 (1: 0) | |
2a (2a etapa) | CP esportiu | - | FK Astana | 3: 3 (1: 1) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 a les 16:00 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 18:00 | Guanyador: CP esportiu | |||
1a (1a etapa) | Borussia Dortmund | - | Atalanta | 3: 2 (1: 0) | |
2a (2a etapa) | Atalanta | - | Borussia Dortmund | 1: 1 (1: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 18:00 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 20:05 | Guanyador: Borussia Dortmund | |||
1a (1a etapa) | OGC Niça | - | Lokomotiv Moscou | 2: 3 (2: 1) | |
2a (2a etapa) | Lokomotiv Moscou | - | OGC Niça | 1: 0 (1: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 18:00 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 a les 16:00 | Guanyador: Lokomotiv Moscou | |||
1a (1a etapa) | Spartak Moskva | - | Atlètic de Bilbao | 1: 3 (0: 3) | |
2a (2a etapa) | Atlètic de Bilbao | - | Spartak Moskva | 1: 2 (0: 1) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 18:00 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 20:05 | Guanyador: Atlètic de Bilbao | |||
1a (1a etapa) | Reial Societat | - | RB Salzburg | 2: 2 (0: 1) | |
2a (2a etapa) | RB Salzburg | - | Reial Societat | 2: 1 (1: 1) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 18:00 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 20:05 | Guanyador: RB Salzburg | |||
1a (1a etapa) | PFC Ludogorets Razgrad | - | AC Milan | 0: 3 (0: 1) | |
2a (2a etapa) | AC Milan | - | PFC Ludogorets Razgrad | 1: 0 (1: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 18:00 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 20:05 | Guanyador: AC Milan | |||
1a (1a etapa) | Östersunds FK | - | arsenal FC | 0: 3 (0: 2) | |
2a (2a etapa) | arsenal FC | - | Östersunds FK | 1: 2 (0: 2) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 18:00 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 20:05 | Guanyador: arsenal FC | |||
1a (1a etapa) | Olympique de Marsella | - | Sporting Braga | 3: 0 (1: 0) | |
2a (2a etapa) | Sporting Braga | - | Olympique de Marsella | 1: 0 (1: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 18:00 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 20:05 | Guanyador: Olympique de Marsella | |||
1a (1a etapa) | FC Copenhaguen | - | Atlètic Madrid | 1: 4 (1: 2) | |
2a (2a etapa) | Atlètic Madrid | - | FC Copenhaguen | 1: 0 (1: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 20:05 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 18:00 | Guanyador: Atlètic Madrid | |||
1a (1a etapa) | AEK Atenes | - | Dinamo Kíev | 1: 1 (0: 1) | |
2a (2a etapa) | Dinamo Kíev | - | AEK Atenes | 0: 0 (0: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 20:05 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 18:00 | Guanyador: Dinamo Kíev | |||
1a (1a etapa) | Celtic FC | - | Zenit Sant Petersburg | 1: 0 (0: 0) | |
2a (2a etapa) | Zenit Sant Petersburg | - | Celtic FC | 3: 0 (2: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 20:05 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 18:00 | Guanyador: Zenit Sant Petersburg | |||
1a (1a etapa) | SSC Nàpols | - | RB Leipzig | 1: 3 (0: 0) | |
2a (2a etapa) | RB Leipzig | - | SSC Nàpols | 0: 2 (0: 1) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 20:05 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 18:00 | Guanyador: RB Leipzig | |||
1a (1a etapa) | Lió olímpica | - | Vila-real CF | 3: 1 (0: 0) | |
2a (2a etapa) | Vila-real CF | - | Lió olímpica | 0: 1 (0: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 20:05 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 18:00 | Guanyador: Lió olímpica | |||
1a (1a etapa) | Partizan | - | Viktoria Plzeň | 1: 1 (0: 0) | |
2a (2a etapa) | Viktoria Plzeň | - | Partizan | 2: 0 (0: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 20:05 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 18:00 | Guanyador: Viktoria Plzeň | |||
1a (1a etapa) | FCSB | - | Lazio Roma | 1: 0 (1: 0) | |
2a (2a etapa) | Lazio Roma | - | FCSB | 5: 1 (3: 0) | |
1a (1a etapa): 15/02/2018 20:05 | 2a (2a etapa): 22/02/2018 18:00 | Guanyador: Lazio Roma | |||