Partits de futbol el »02/04/2018



Una visió general dels partits de futbol del 02/04/2018



. .




FIFA> Amistosos U16 2018> abril FIFA>Abril> Amistosos U16 2018> Abril
09:30 Haití - Camerun 1: 3 (0: 1)
09:30 Argentina - Rússia 0: 2
00:30 França - Anglaterra 0: 1 (0: 0)
16:30 Portugal - Brasil 4: 2 (2: 2, 4: 4) pso
UEFA> Eliminatòries d’EURO femení sub-19 2017/2018> Grup D. UEFA>Grup D Qualificacions EURO femení U19 2017/2018> Grup D' border = '0' />
15:00 Irlanda - Àustria 1: 1 (0: 1)
19:00 Espanya - Turquia 5: 0 (3: 0)
UEFA> Eliminatoris de l'EURO femení sub-19 2017/2018> Grup F UEFA>Grup F Qualificacions EURO U19 femení 2017/2018> Grup F' border = '0' />
15:00 Dinamarca - Gal·les 2: 0 (1: 0)
17:00 Portugal - Sèrbia 0: 2 (0: 1)
UEFA> Eliminatòries d’EURO femení sub-19 2017/2018> Grup G UEFA>Grup G Qualificacions EURO femení U19 2017/2018> Grup G' border = '0' />
13:00 República Txeca - Escòcia 2: 1 (0: 0)
18:00 Rússia - Itàlia 1: 7 (1: 4)
AFC> AFC Champions League 2018> Grup C. AFC>Grup C AFC Champions League 2018> Grup C' border = '0' />
15:30 Nasaf Karshi - Persèpolis 0: 0 (0: 0)
17:00 Al Sadd - Al Wasl 2: 1 (1: 0)
AFC> AFC Champions League 2018> Grup D. AFC>Grup D AFC Champions League 2018> Grup D' border = '0' />
16:30 Al Ain FC - Al Hilal 2: 1 (2: 1)
16:30 Esteghlal - Al Rayyan 2: 0 (1: 0)
Argentina> Primera Divisió 2017/2018  Argentina> Primera Divisió 2017/2018>' border = '0' />
00:00 Lanús - Sant Llorenç 0: 2 (0: 1)
23:00 Olimp de Badia Blanca - Temperley 1: 1 (1: 1)
Austràlia> NPL Austràlia del Sud 2018  Australia> NPL South Australia 2018>' border = '0' />
06:30 Adelaide United (I) - Campbelltown City SC 3: 0 (1: 0)
Àustria> 2. Lliga 2017/2018  Austria> 2. Lliga 2017/2018>' border = '0' />
17:30 FC Wacker Innsbruck - 1. Wiener Neustädter SC 2: 0 (2: 0)
Àustria> Regionalliga Ost 2017/2018  Austria> Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' />
Primer FC Viena - FC Admira Wacker (A) cancel·lat.
15:00 SC Neusiedl / Vegeu 1919 - FC Stadlau 0: 2 (0: 1)
15:30 SKN St. Pölten (A) - PREGUNTEU a Ebreichsdorf 0: 1 (0: 0)
15:30 ASK-BSC Bruck / Leitha - Club esportiu vienès 2: 1 (1: 0)
15:30 FC Marchfeld Mannsdorf - SV Schwechat 0: 1 (0: 1)
16:00 FCM Traiskirchen - SV Horn 0: 1 (0: 1)
18:30 SKU Amstetten - Àustria Viena (A) 3: 0 (0: 0)
Àustria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018  Austria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' />
14:00 TSV St. Johann - SCR Altach (A) 1: 1 (1: 1)
14:00 FC Kitzbuhel - USK Maximarkt Anif 0: 2 (0: 1)
16:00 FC Pinzgau Saalfelden - SV Wals-Grünau 0: 4 (0: 3)
Azerbaidjan> Premier League 2017/2018  Azerbaijan> Premier League 2017/2018>' border = '0' />
14:00 Gabala FK - Sumgayit FK 1: 1 (0: 0)
16:30 Sabail FC - Neftchi PFK 0: 2 (0: 0)
Bèlgica> Primera divisió A 2017/2018 Playoff I.  Belgium> Primera Divisió A 2017/2018 Playoff I>' border = '0' />
17:00 Club Bruges KV - KRC Genk 1: 0 (0: 0)
Bèlgica> Primera Divisió B 2017/2018 Descens  Belgium> Primera Divisió B 2017/2018 Descens>' border = '0' />
15:00 Unió St. Gilloise - KSV Roeselare 0: 1 (0: 0)
Belgium> Europa League Playoffs 2017/2018  Belgium> Europa League Playoffs 2017/2018>' border = '0' />
13:30 Royal Antwerp FC - KV Ostende 3: 3 (1: 1)
Bèlgica> Reserve Pro League 2017/2018 Grup 1  Belgium> Reserve Pro League 2017/2018 Grup 1>' border = '0' />
18:30 Sporting Lokeren II - Estàndard Lieja II 1: 2 (1: 2)
Bèlgica> Reserve Pro League 2017/2018 Grup 2  Belgium> Reserve Pro League 2017/2018 Grup 2>' border = '0' />
18:30 Sint-Truidense VV II - Waasland-Beveren II 6: 1 (4: 0)
19:00 KV Kortrijk II - Royal Excel Mouscron II 4: 1 (0: 0)
Bolívia> Lliga Professional 2018 Obertura  Bolivia> Lliga Professional 2018 Obertura>' border = '0' />
00:30 Orient Petrolier - Floració 1: 2 (0: 0)
Bulgària> Parva Liga 2017/2018 Abstieg> Grup B  Bulgaria>Grup B Parva Liga 2017/2018 Abstieg> Grup B' border = '0' />
18:00 Septemvri Sofia - Etar Veliko Tarnovo 1: 0 (1: 0)
Colòmbia> Primera A 2018 Obertura  Colombia> Primera A 2018 Obertura>' border = '0' />
00:00 Independent Medellín - patriotes FC 4: 1 (1: 0)
02:00 Boyacá Chicó - Atlètic Nacional 1: 1 (1: 1)
Dinamarca> Descens de Superliga 2017/2018  Denmark> Descens de Superliga 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Odense BK - SønderjyskE 2: 1 (2: 0)
Dinamarca> Campionat de Superliga 2017/2018  Denmark> Campionat de Superliga 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC Copenhaguen - FC Nordsjælland 2: 1 (0: 1)
17:00 Aalborg BK - Brøndby IF 0: 3 (0: 3)
Dinamarca> 1. Divisió 2017/2018  Denmark> 1. Divisió 2017/2018>' border = '0' />
00:45 Esbjerg fB - Nykøbing FC 5: 2 (3: 1)
00:45 Viborg FF - FC Roskilde 2: 0 (2: 0)
00:45 Vendsyssel FF - Endavant Amager 0: 0 (0: 0)
00:45 FC Fredericia - Brabrand IF 1: 1 (0: 0)
00:45 Skive I. - FC Thisted 1: 1 (1: 1)
00:45 HB Køge - Vejle BK 1: 1 (1: 1)
Dinamarca> 2. Divisió Promoció 2017/2018  Denmark> 2. Promoció de la divisió 2017/2018>' border = '0' />
00:00 BK Avarta - Skovshoved IF 3: 2 (1: 1)
00:30 Kjellerup IF - Næstved BK 2: 1 (0: 0)
13:00 BK Marienlyst - Hvidovre IF 1: 4 (0: 1)
14:00 BK Frem Copenhaguen - Ringkøbing IF 1: 2 (1: 1)
14:00 Kolding IF - Jammerbugt FC 1: 1 (0: 0)
14:00 FC Sydvest 05 - Middelfart Boldklub 2: 2 (1: 1)
Dinamarca> 2. Divisió de descens 2017/2018  Denmark> 2. Divisió de descens 2017/2018>' border = '0' />
00:00 Hellerup I. - Aarhus Fremad 6: 1 (3: 0)
13:00 Comptar futbol - AB Gladsaxe 2: 2 (1: 2)
13:00 SI Lyseng - Dalum IF 0: 2 (0: 1)
13:00 Næsby BK - Hillerød GI 2: 1 (1: 0)
14:00 Brønshøj BK - VSK Aarhus 1: 1 (0: 0)
15:30 B.93 Copenhaguen - Odder IGF 1: 3 (0: 2)
Equador> Sèrie A 2018 Primera Etapa  Ecuador> Sèrie A 2018 Primera Etapa>' border = '0' />
01:30 Guayaquil City - auques 2: 2 (1: 1)
Egipte> Premiership 2017/2018  Egypt> Premiership 2017/2018>' border = '0' />
16:30 Ismaily - Zamalek 3: 1 (1: 1)
19:30 Al-Ahly - tanta 2: 1 (0: 0)
Anglaterra> Campionat 2017/2018  England> Campionat 2017/2018>' border = '0' />
00:45 Preston North End - Comtat de Derby 0: 1 (0: 0)
15:00 Bristol City - Brentford FC 0: 1 (0: 0)
15:00 Burton Albion - Middlesbrough FC 1: 1 (1: 0)
15:00 Ipswich Town - Millwall FC 2: 2 (0: 1)
15:00 Queens Park Rangers - Norwich City 4: 1 (1: 1)
15:00 Sunderland AFC - Dimecres de Sheffield 1: 3 (0: 0)
19:45 Sheffield United - Ciutat de Cardiff 1: 1 (1: 0)
Anglaterra> League One 2017/2018  England> League One 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Charlton Athletic - Rotherham United 3: 1 (1: 0)
15:00 Fleetwood Town - Bristol Rovers 2: 0 (0: 0)
15:00 Milton Keynes Dons - Blackburn Rovers 1: 2 (0: 2)
15:00 Oldham Athletic - Blackpool FC 2: 1 (0: 1)
15:00 Peterborough Units - Ciutat de Northampton 2: 0 (2: 0)
15:00 Ciutat de Shrewsbury - Oxford United 3: 2 (1: 0)
15:00 Southend United - Gillingham FC 4: 0 (4: 0)
17:30 Portsmouth FC - Wigan Athletic 2: 1 (1: 0)
Anglaterra> Lliga Segona 2017/2018  England> League Two 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Accrington Stanley - Comtat de Notts 1: 0 (1: 0)
15:00 Carlisle United - Lincoln City 0: 1 (0: 1)
15:00 Coventry City - Ciutat de Yeovil 2: 6 (0: 3)
15:00 Crawley Town - Ciutat de Swindon 1: 1 (1: 0)
15:00 Crewe Alexandra - Port Vale FC 2: 2 (1: 1)
15:00 Exeter City - Ciutat de Cheltenham 2: 1 (1: 1)
15:00 Forest Green Rovers - Colchester United 1: 2 (1: 1)
15:00 Luton Town - Mansfield Town 2: 1 (0: 1)
15:00 Stevenage FC - Barnet FC 4: 1 (1: 0)
15:00 Wycombe Wanderers - Grimsby Town 2: 1 (0: 1)
Anglaterra> Lliga Nacional 2017/2018  England> Lliga Nacional 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Aldershot Town - Eastleigh FC 0: 2 (0: 1)
15:00 Dagenham i Redbridge - Maidstone United 2: 1 (1: 0)
15:00 Ebbsfleet United - Dover Athletic 2: 1 (0: 0)
15:00 Hartlepool United - Guiseley AFC 0: 1 (0: 0)
15:00 Ciutat de Macclesfield - Chester FC 1: 0 (0: 0)
15:00 Sutton United - Bromley FC 0: 3 (0: 2)
15:00 Torquay United - Woking FC 2: 1 (1: 0)
15:00 Wrexham AFC - Boreham Wood 0: 1 (0: 1)
Anglaterra> Divisió de la Premier League sub-23 2 2017/2018  England>Divisió de la Premier League sub-23 2 2017/2018>
13:00 Stoke City U23 - Aston Villa U23 1: 3 (1: 3)
Illes Fèroe> Effodeildin 2018  Faroe Islands> Effodeildin 2018>' border = '0' />
15:00 07 Oest - EB / Stream 0: 3 (0: 3)
15:00 B36 Tórshavn - HB Tórshavn 1: 1 (1: 0)
15:00 TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn - KÍ Klaksvík 0: 1 (0: 1)
17:00 Víking - NSÍ Runavík 1: 2 (0: 2)
17:15 AB Argir - Escala IF 0: 2 (0: 2)
Finlàndia> Copa Suomen 2018> Semifinals  Finland>Semifinals> Copa de Finlàndia 2018> Semifinals
16:30 HJK Hèlsinki - FC Honka 2: 1 (1: 0)
França> Ligue 2 2017/2018  France> Ligue 2 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Lent RC - LB Chateauroux 2: 1 (1: 0)
Alemanya> 2a Bundesliga 2017/2018  Germany> 2. Bundesliga 2017/2018>' border = '0' />
19:30 SV Darmstadt 98 - Fortuna Dusseldorf 1: 0 (1: 0)
Alemanya> Regionalliga Nord 2017/2018  Germany> Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Germania Egestorf / Langreder - Participació a Flensburg 08 0: 1 (0: 0)
13:00 VfB Oldenburg - Altona 93 1: 0 (1: 0)
13:00 Eintracht Norderstedt - TSV Havelse 3: 2 (1: 1)
14:00 Rehden en blanc i negre - VfV Hildesheim 6: 1 (1: 1)
Alemanya> Regionalliga West 2017/2018  Germany> Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' />
00:00 Rot-Weiß Oberhausen - Wuppertal SV 1: 1 (0: 0)
Alemanya> Regionalliga Südwest 2017/2018  Germany> Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' />
19:15 Kickers Offenbach - TuS Koblenz 2: 3 (1: 1)
Alemanya> Regionalliga Bayern 2017/2018  Germany> Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' />
13:00 SV Seligenporten - VfR Garching 0: 2 (0: 1)
13:00 TSV 1860 Rosenheim - VfB Eichstätt 2: 2 (2: 1)
13:00 SV Schalding-Heining - 1. FC Schweinfurt 05 1: 2 (0: 1)
Alemanya> Bayernliga Nord 2017/2018  Germany> Bayernliga Nord 2017/2018>' border = '0' />
14:00 FC Amberg - TSV Aubstadt 0: 5 (0: 3)
14:00 DJK Ammerthal - SV Erlenbach 4: 1 (2: 0)
15:00 TSV Großbardorf - SpVgg Bayern Hof 0: 1 (0: 0)
14:00 SpVgg Ansbach - SpVgg Weiden 2: 1 (1: 1)
15:00 Viktoria Aschaffenburg - FSV Erlangen-Bruck 5: 0 (2: 0)
13:00 1. FC Sand - Würzburger FV 1: 1 (1: 1)
Alemanya> Bayernliga Süd 2017/2018  Germany> Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' />
13:00 TSV Schwabmünchen - TSV Kornburg 6: 0 (2: 0)
13:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Schwaben Augsburg 1: 0 (0: 0)
13:00 SV Kirchanschöring - SV Heimstetten 0: 3 (0: 2)
16:00 SB Chiemgau Traunstein - ASV Neumarkt 5: 0 (2: 0)
13:00 FC Ismaning - DJK Vilzing 0: 3 (0: 1)
13:00 TSV 1865 Dachau - TuS Holzkirchen 1: 1 (0: 0)
Alemanya> Lliga Bremen 2017/2018  Germany> Lliga Bremen 2017/2018>' border = '0' />
14:00 TSV Grolland - BTS Neustadt 0: 1 (0: 0)
Alemanya> Hessenliga 2017/2018  Germany> Hessenliga 2017/2018>' border = '0' />
14:00 Borussia Fulda - Hessen Dreieich 0: 4 (0: 1)
14:00 Bavaria Alzenau - SV Rot-Weiss Hadamar 1: 1 (1: 0)
14:00 FC Ederbergland - TSV Lehnerz 1: 0 (0: 0)
14:00 SpVgg Neu-Isenburg - SC Teutonia Watzenborn-Steinburg 0: 4 (0: 2)
Alemanya> Oberliga Niedersachsen 2017/2018  Germany> Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' />
14:00 MTV Gifhorn - Heeslinger SC 1: 1 (0: 0)
13:00 TB Uphusen - Eintracht Northeim 2: 0 (0: 0)
14:00 Atlas Delmenhorst - SSV Vorsfelde 1: 1 (0: 1)
15:00 MTV Eintracht Celle - TuS Sulingen 2: 2 (1: 0)
14:00 BV Cloppenburg - U.S.I. Lupo-Martini 0: 1 (0: 0)
Alemanya> Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018  Germany> Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018>' border = '0' />
14:00 SV Spielberg - TSG Balingen 0: 3 (0: 1)
14:00 SSV Reutlingen - FSV 08 Bissingen 3: 2 (1: 1)
Alemanya> Oberliga Hamburg 2017/2018  Germany> Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' />
13:00 TSV Buchholz 08 - SV Rugenbergen 4: 0 (0: 0)
13:30 FC Turquia - SC Condor Hamburg 0: 1 (0: 0)
14:00 VfL Pinneberg - FC Süderelbe 2: 1 (0: 1)
14:00 TuS Osdorf - WTSV Concòrdia 4: 1 (2: 0)
00:00 TuS Dassendorf - Wedeler TSV 1: 0 (1: 0)
13:00 Niendorfer TSV - HSV Barmbek-Uhlenhorst 3: 2 (1: 1)
Alemanya> Oberliga Mittelrhein 2017/2018  Germany> Oberliga Mittelrhein 2017/2018>' border = '0' />
14:00 SV Bergisch Gladbach 09 - FC Hennef 05 2: 1 (0: 1)
14:00 SV britànic - VfL Alfter 1: 1 (1: 1)
14:00 Viktoria Arnoldsweiler - FC Pesch 1956 5: 1 (1: 0)
14:00 Borussia Freialdenhoven - Euskirchener TSC 1: 4 (1: 1)
14:00 FC Hürth - SSV Merten 6: 1 (2: 1)
14:15 Blau-Weiß Friesdorf - VfL 08 Vichttal 2: 2 (0: 0)
14:15 Siegburger SV 04 - Spvg Wesseling-Urfeld 3: 1 (0: 1)
14:30 Hilal Maroc Bergheim - TV Herkenrath 0: 4 (0: 3)
Alemanya> Oberliga Niederrhein 2017/2018  Germany> Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' />
14:00 Cronenberger SC - VfB Speldorf 0: 6 (0: 2)
15:00 FSV Vohwinkel - Germania Ratingen 04/04 0: 3 (0: 0)
14:00 1. FC Monheim - VfB 03 Hilden 6: 2 (3: 1)
14:00 SSVg Velbert - Sportfreunde Baumberg 1: 3 (0: 0)
Alemanya> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018  Germany> Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Brandenburger SC Süd - SV Altlüdersdorf 1: 1 (0: 0)
Alemanya> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018  Germany> Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Bischofswerdaer FV - FSV Barleben 6: 0 (3: 0)
13:00 Inter Leipzig - SV 1899 Merseburg 1: 0 (0: 0)
13:00 VfL Hall 96 - BSG Wismut Gera 1: 3 (0: 1)
13:00 VfB 1921 Krieschow - 1. FC Lok Stendal 4: 1 (1: 0)
Alemanya> Oberliga Westfalen 2017/2018  Germany> Oberliga Westfalen 2017/2018>' border = '0' />
SC Hassel - Hammer SpVg dnp
TSV Marl-Hüls - Arminia Bielefeld II dnp
14:00 SV Lippstadt 08 - FC Brünninghausen 1: 2 (0: 1)
14:00 TuS Ennepetal - SC Paderborn 07 II 1: 4 (0: 1)
14:00 TSG Sprockhövel - FCE Rheine 1: 4 (0: 1)
14:00 Ànecs vermells i blancs - Victòries dels aficionats als esports 5: 1 (3: 1)
14:00 FC Schalke 04 II - 1. FC Kaan-Marienborn 2: 0 (0: 0)
14:00 ASC 09 Dortmund - TuS Haltern 3: 1 (2: 0)
16:00 Westfalia Herne - FC Gütersloh 3: 1 (2: 1)
Alemanya> Lliga Schleswig-Holstein 2017/2018  Germany> Lliga Schleswig-Holstein 2017/2018>' border = '0' />
13:00 Heider SV - Camp de mort SV 1: 1 (0: 0)
13:00 TSB Flensburg - TSV Schilksee 2: 0 (1: 0)
13:00 Participació Flensburg 08 II - VfR Neumünster 1: 0 (0: 0)
13:00 TSV Friedrichsberg-Busdorf - TSV Lägerdorf 1: 1 (1: 0)
14:00 SV Frisia 03 - PSV Union Neumünster 1: 2 (1: 1)
14:00 TSV Wankendorf - SV Eichede 1: 3 (0: 1)
Alemanya> Bundesliga Juvenil Oest 2017/2018  Germany> Bundesliga Juvenil Oest 2017/2018>' border = '0' />
11:30 Fortuna Colònia - SC Paderborn 07 2: 3 (1: 0)
Alemanya> Bundesliga Juvenil Sud / Sud-oest 2017/2018  Germany> Bundesliga Juvenil Sud / Sud-oest 2017/2018>' border = '0' />
10:00 SpVgg Unterhaching - 1. FSV Mainz 05 2: 4 (0: 4)
Gibraltar> Premier Divison 2017/2018  Gibraltar> Premier Divison 2017/2018>' border = '0' />
11:00 Gibraltar Phoenix - Gibraltar United FC 0: 1 (0: 1)
Grècia> Super Lliga 2017/2018  Greece> Super League 2017/2018>' border = '0' />
17:30 Asteras Tripolis - Platanias Chanion 4: 0 (1: 0)
Hong Kong> Premier League 2017/2018  Hong Kong> Premier League 2017/2018>' border = '0' />
07:30 Tai Po FC - SC oriental 1: 0 (1: 0)
Índia> Supercopa AIFF 2018> vuitens de final  India>Vuitens de final> AIFF Super Cup 2018> Vuitens de final border =
15:30 Minerva Punjab FC - Jamshedpur FC 4: 5 pso
Indonèsia> Lliga 1 2018  Indonesia> Lliga gener 2018>' border = '0' />
09:30 Mitra kukar - Pusamania Borneo 0: 1 (0: 0)
00:30 PS-TIRA - Madura United FC 1: 0 (1: 0)
Irlanda> Copa de la Lliga 2018> Vuitens de final  Ireland>Vuitens de final> Copa de la Lliga 2018> Vuitens de final
15:00 Bohemian FC - UC Dublín 5: 3 (0: 2, 2: 2, 2: 2) pso
17:00 Troba arpes - Derry City 1: 2 (1: 1)
17:00 Galway Units - Sligo Rovers 0: 1 (0: 0)
Itàlia> Sèrie B 2017/2018  Italy> Sèrie B 2017/2018>' border = '0' />
11:30 Futbol de Foggia - Empoli FC 0: 3 (0: 1)
14:00 EUA Avellino - FC Bari 1908 1: 2 (1: 0)
16:30 Carpi FC - Venezia FC 0: 0 (0: 0)
19:30 Parma Calcio 1913 - Palerm dels EUA 3: 2 (2: 0)
Itàlia> Sèrie C Grup B 2017/2018  Italy> Sèrie C Grup B 2017/2018>' border = '0' />
14:00 AC Reggiana - FC Südtirol 2: 1 (1: 0)
Jamaica> Playoff Nacional de la Premier League 2017/2018> 1. Jornada  Jamaica>1. Ronda Playoff nacional de la Premier League 2017/2018> 1. Ronda' border = '0' />
00:00 Cavalier FC - Jardins Tivoli 0: 0 (0: 0)
Mèxic> Primera Divisió 2017/2018 Cloenda  Mexico> Primera Divisió 2017/2018 Cloenda>' border = '0' />
00:00 CD Veracruz - Club Tijuana 1: 0 (1: 0)
Mèxic> Premier d'Ascens 2017/2018 Cloenda  Mexico> Premier d'Ascens 2017/2018 Cloenda>' border = '0' />
23:00 lloros UCOL - Esportiu Guadalajara II 1: 1
Marroc> Botola Pro 1 2017/2018  Morocco> Botola Pro 1 2017/2018>' border = '0' />
17:00 CR Al Hoceima - Moghreb de Tetuan 0: 2 (0: 2)
19:00 RS Berkane - Difaâ d'el Jadida 0: 0 (0: 0)
19:00 RAC Casablanca - Wydad AC 0: 1 (0: 0)
Països Baixos> Primera Divisió 2017/2018  Netherlands> Eerste Divisie 2017/2018>' border = '0' />
13:30 SC Cambuur - FC Eindhoven 3: 2 (0: 1)
13:30 FC Utrecht (J) - Go Ahead Eagles 1: 0 (0: 0)
13:30 FC Volendam - AZ Alkmaar (J) 4: 1 (1: 1)
13:30 FC Dordrecht - Ajax jove 2: 3 (1: 2)
13:30 RKC Waalwijk - Almere City FC 0: 4 (0: 2)
13:30 PSV jove - FC Oss 5: 1 (2: 1)
13:30 MVV - FC Emmen 0: 1 (0: 1)
13:30 fortuna Sittard - Helmond Sport 3: 0 (2: 0)
13:30 De Graafschap - FC Den Bosch 2: 1 (2: 1)
13:30 NEC Nimega - SC Telstar 3: 0 (2: 0)
Països Baixos> Segona Divisió 2017/2018  Netherlands> Segona Divisió 2017/2018>' border = '0' />
13:30 Els Treffers - Nois cosacs 1: 1 (0: 1)
14:30 HHC Hardenberg - Ocells IJsselmeer 0: 0 (0: 0)
17:00 Rijnsburgse Boys - FC Lienden 2: 0 (1: 0)
13:30 Aquil·les29 - ASV De Dijk 0: 5 (0: 1)
14:30 BVV Barendrecht - Sparta Rotterdam (J) 2: 2 (1: 1)
14:30 Royal HFC - Excelsior Maassluis 0: 0 (0: 0)
Països Baixos> Tercera Divisió Dissabte 2017/2018  Netherlands> Tercera Divisió Dissabte 2017/2018>' border = '0' />
13:30 Jove FC Twente - Harkemase Boys 0: 1 (0: 0)
13:30 ACV Assen - FC Groningen (J) 1: 3 (0: 3)
13:30 Magrib '90 - DVS'33 1: 7 (0: 5)
14:30 VV Capelle - SV Spakenburg 1: 2 (1: 0)
13:30 VV Spijkenisse - ONS Sneek 3: 0 (1: 0)
Països Baixos> Tercera Divisió Diumenge 2017/2018  Netherlands> Tercera Divisió diumenge 2017/2018>' border = '0' />
13:00 USV Hèrcules - La Haia ràpida 1: 1 (0: 0)
13:30 VV UNA / Brinvast - ADO '20 4: 2 (0: 1)
Noruega> Eliteserien 2018  Norway> Eliteserien 2018>' border = '0' />
17:00 FK Bodø / Glimt - FK Haugesund 0: 3 (0: 2)
17:00 començo - Sandefjord Football 1: 4 (1: 1)
17:00 Kristiansund BK - Lillestrøm SK 2: 1 (0: 1)
17:00 Molde FK - Tromsø IL 2: 1 (2: 1)
17:00 Ranheim IL - Stabæk IF 4: 1 (2: 0)
17:00 Sarpsborg 08 - Vålerenga IF 3: 0 (1: 0)
17:00 Strømsgodset IF - SK Brann 1: 1 (0: 0)
19:00 Probabilitat BK - Rosenborg BK 1: 1 (0: 0)
Noruega> 1a divisió 2018  Norway> 1a divisió 2018>' border = '0' />
14:00 Futbol Åsane - Nest-Sotra 3: 1 (1: 1)
17:00 Kongsvinger IL - Viking FK 0: 2 (0: 1)
17:00 Mjøndalen IF - Florø SK 1: 1 (1: 1)
17:00 Notodden FK - Levanger FK 1: 1 (0: 1)
17:00 Sandnes Ulf - Strømmen IF 2: 1 (0: 0)
17:00 Ullensaker / Kisa IL - Hamarkameratè 1: 1 (0: 0)
Paraguai> Primera Divisió 2018 Obertura  Paraguay> Primera Divisió 2018 Obertura>' border = '0' />
00:15 General Díaz - Sol d'Amèrica 1: 1 (1: 0)
23:30 Sportivo Luqueño - Febrer 3 1: 1 (1: 0)
Polònia> Ekstraklasa 2017/2018  Poland> Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' />
14:30 Wisła Płock - Piast Gliwice 1: 0 (0: 0)
14:30 Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1: 0 (1: 0)
17:00 Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 3: 2 (1: 0)
17:00 Wisla Cracòvia - Lech Poznan 1: 3 (1: 1)
Portugal> Primera Lliga 2017/2018  Portugal> Premier League 2017/2018>' border = '0' />
20:00 Els Belenenses - FC Porto 2: 0 (1: 0)
Romania> Lliga 1 2017/2018 Descens  Romania> Lliga 1 2017/2018 Relegation>' border = '0' />
18:45 ACS Poli Timişoara - Sepsis OSK 2: 2 (1: 0)
Spain> Primera Divisió 2017/2018  Spain> Primera Divisió 2017/2018>' border = '0' />
20:00 Getafe CF - real Betis 0: 1 (0: 0)
Suècia> Allsvenskan 2018  Sweden> Allsvenskan 2018>' border = '0' />
14:00 AIK Solna - Dalkurd FF 2: 0 (1: 0)
14:00 IFK Norrköping - SI Brommapojkarna 2: 1 (1: 0)
16:30 IF Elfsborg - Malmö FF 1: 2 (1: 2)
16:30 GIF Sundsvall - Örebro SK 0: 0 (0: 0)
Suècia> Superettan 2018  Sweden> Superettan 2018>' border = '0' />
14:00 Jo Frej - Norrby IF 2: 2 (2: 1)
14:00 Gefle IF - IFK Värnamo 2: 1 (0: 0)
Suïssa> Super Lliga 2017/2018  Switzerland> Super League 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC Lausanne-Sport - FC Lugano 2: 1 (1: 1)
15:00 FC Luzern - FC St. Gallen 3: 1 (3: 0)
15:00 BSC Young Boys - FC Basilea 2: 2 (1: 1)
Suïssa> Challenge League 2017/2018  Switzerland> Challenge League 2017/2018>' border = '0' />
15:00 FC Aarau - FC Winterthur 2: 1 (1: 1)
15:00 FC Chiasso - FC Vaduz 1: 6 (0: 2)
15:00 Servette Ginebra - FC Wil 1900 1: 1 (1: 1)
Turquia> SüperLig 2017/2018  Turkey> SuperLig 2017/2018>' border = '0' />
18:00 Kayserispor - Fenerbahce 0: 5 (0: 3)
Turquia> 1. Lig 2017/2018  Turkey> 1. Lig 2017/2018>' border = '0' />
16:00 Gazisehir Gaziantep FK - Adana Demirspor 1: 0 (0: 0)
16:00 Adanaspor - Samsunspor 2: 1 (0: 0)
Veneçuela> Primera Divisió 2018 Obertura  Venezuela> Primera Divisió 2018 Obertura>' border = '0' />
20:30 Atlètic Veneçuela - Acadèmia Port Cabell 1: 0 (0: 0)
20:30 Estudiants de Caracas - Aragua FC 1: 1 (0: 0)