FIFA> Clubs amistosos 2016> Setmana | |||||
---|---|---|---|---|---|
17:15 | Hamburger SV | - | AFC Ajax | 1: 3 | |
FIFA> Amistosos U18 2016> Gener | Amicals U18 2016> Gener' border = '0' /> | ||||
09:00 | Moldàvia | - | Kazakhstan | 0: 1 | |
11:15 | Japó | - | Bielorússia | 3: 1 | |
13:30 | Rússia | - | Finlàndia | 3: 3 | |
CONMEBOL> Eliminatoris de la Copa Amèrica 2016> Play-offs | |||||
01:30 | Panamà | - | Cuba | 4: 0 (2: 0) | |
Austràlia> A-League 2015/2016 | A-League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
06:15 | Sydney FC | - | Newcastle United Jets | 2: 0 (1: 0) | |
08:30 | Melbourne City FC | - | Western Wanderers de Sydney | 3: 2 (2: 1) | |
10:40 | Perth Glory | - | Adelaida Units | 1: 3 (1: 1) | |
Austràlia> National Youth League 2015/2016 | Lliga Nacional Juvenil 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
05:00 | FFA CoE | - | Western Sydney Wanderers (I) | 2: 5 (2: 2) | |
06:00 | Brisbane Roar (I) | - | Melbourne City FC (S) | 5: 2 (2: 0) | |
Austràlia> Lliga W femenina 2015/2016 | Women W-League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
03:15 | Sydney FC | - | Newcastle United Jets | 2: 0 (1: 0) | |
Xipre> Primera divisió 2015/2016 | Primera divisió 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Omonia Nicòsia | - | AO Agia Napa | 4: 0 (2: 0) | |
15:00 | AEL Limassol | - | Paphos FC | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Enosis Neon Paralimni | - | AEK Larnaca | 0: 1 (0: 1) | |
17:00 | Nea Salamina | - | Ermis Aradippou | 3: 2 (2: 1) | |
Egipte> Premiership 2015/2016 | Premiership 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
00:30 | PetroJet FC | - | Ghazl Al-Mehalla | 2: 0 (1: 0) | |
00:30 | Assuan | - | Haras El Hodood | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Misr lel-Maqasah SC | - | Tala'ea El-Gaish SC | 1: 1 (1: 1) | |
17:45 | ENPPI | - | Zamalek | 0: 1 (0: 0) | |
Anglaterra> FA Cup 2015/2016> 3. Ronda | FA Cup 2015/2016> 3. Ronda' border = '0' /> | ||||
00:45 | Wycombe Wanderers | - | Aston Villa | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Watford FC | - | Newcastle United | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | West Bromwich Albion | - | Bristol City | 2: 2 (0: 0) | |
15:00 | West Ham United | - | Wolverhampton Wanderers | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Hartlepool United | - | Comtat de Derby | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Colchester United | - | Charlton Athletic | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | Peterborough Units | - | Preston North End | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Ciutat de Northampton | - | Milton Keynes Dons | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | arsenal FC | - | Sunderland AFC | 3: 1 (1: 1) | |
15:00 | Ipswich Town | - | Portsmouth FC | 2: 2 (0: 0) | |
15:00 | Ciutat de Birmingham | - | AFC Bournemouth | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Dimecres de Sheffield | - | Fulham FC | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Brentford FC | - | Walsall FC | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Bury FC | - | Bradford City | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Everton FC | - | Dagenham i Redbridge | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Southampton FC | - | Palau de Cristall | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Eastleigh FC | - | Bolton Wanderers | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Bosc de Nottingham | - | Queens Park Rangers | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Doncaster Rovers | - | Stoke City | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Leeds United | - | Rotherham United | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Ciutat de Huddersfield | - | Reading FC | 2: 2 (0: 0) | |
15:00 | Middlesbrough FC | - | Burnley FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Norwich City | - | Manchester City | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | Ciutat Hull | - | Brighton & Hove Albion | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Manchester United | - | Sheffield United | 1: 0 (0: 0) | |
Anglaterra> League One 2015/2016 | League One 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Oldham Athletic | - | Millwall FC | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Rochdale AFC | - | Chesterfield FC | 2: 3 (0: 1) | |
15:00 | Ciutat de Swindon | - | Southend United | 4: 2 (2: 2) | |
15:00 | Blackpool FC | - | Port Vale FC | 0: 1 (0: 0) | |
Anglaterra> Lliga Segona 2015/2016 | Segona Lliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barnet FC | - | Bristol Rovers | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Crawley Town | - | Cambridge United | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Mansfield Town | - | Stevenage FC | 2: 1 (1: 0) | |
Anglaterra> Lliga Nacional 2015/2016 | Lliga Nacional 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Boreham Wood | - | Ciutat de Cheltenham | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Aldershot Town | - | Chester FC | 3: 1 (0: 0) | |
15:00 | Lincoln City | - | Dover Athletic | 2: 3 (1: 1) | |
15:00 | Ciutat de Macclesfield | - | Ciutat de Halifax | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Welling United FC | - | Grimsby Town | 0: 4 (0: 0) | |
15:00 | Bromley FC | - | Southport FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Barrow AFC | - | Tranmere Rovers | 3: 4 (0: 1) | |
15:00 | Wrexham AFC | - | Woking FC | 1: 3 (1: 1) | |
Anglaterra> EFL Trophy 2015/2016> Semifinals | EFL Trophy 2015/2016> Semifinals' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barnsley FC | - | Fleetwood Town | 1: 1 (0: 0) | |
França> Ligue 1 2015/2016 | Ligue 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Lió olímpica | - | ESTAC Troyes | 4: 1 (1: 0) | |
19:00 | Angers SCO | - | SM Caen | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | AS Mònaco | - | GFC Ajaccio | 2: 2 (0: 2) | |
19:00 | Montpeller HSC | - | Girondins Bordeus | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | Estadi de Reims | - | Tolosa FC | 1: 3 (1: 0) | |
19:00 | Estadi de Rennes | - | FC Lorient | 2: 2 (2: 2) | |
França> Ligue 2 2015/2016 | Ligue 2 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Red Star FC | - | Lent RC | 1: 2 (0: 0) | |
Gibraltar> Premier Divison 2015/2016 | Premier Divison 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Àngels FC | - | Britannia FC | 0: 3 | |
18:30 | Lynx FC | - | Lincoln Red Imps | 0: 2 | |
Grècia> Super Lliga 2015/2016 | Super League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Atromitos | - | Platanias Chanion | 0: 0 (0: 0) | |
15:15 | Veria FC | - | Panthrakikos | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | AEK Atenes | - | Skoda Xanthi | 2: 1 (1: 1) | |
Grècia> Lliga de futbol 2015/2016 | Lliga de futbol 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Panserraikos | - | AE Lárissa | 0: 2 (0: 0) | |
Hondures> Lliga Nacional 2015/2016 Cloenda | Lliga Nacional 2015/2016 Cloenda>' border = '0' /> | ||||
21:00 | Marathón | - | Hondures Progrés | 1: 2 | |
Hong Kong> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Districte Sud | - | Dreams Metro Gallery FC | 6: 3 | |
09:30 | Kitchee SC | - | Hong Kong Pegasus FC | 2: 0 | |
Índia> I-League 2016 | I-League 2016>' border = '0' /> | ||||
11:00 | McDowell Mohun Bagan | - | Aizawl FC | 3: 1 (3: 1) | |
13:35 | Salgaocar FC | - | Bengaluru FC | 1: 2 (1: 1) | |
Israel> Ligat ha'Al 2015/2016 | 'border =' 0 '/> | ||||
15:00 | Bnei Yehuda Tel Aviv | - | Hapoel Tel Aviv | 1: 3 (0: 3) | |
16:00 | Hapoel Ra'anana | - | Ironi kiryat shmona | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | Hapoel Haifa | - | Maccabi Netanya | 2: 0 (2: 0) | |
16:30 | Bnei Sachnin FC | - | Maccabi Petach-Tikva | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | Hapoel Be'er Sheva | - | Hapoel Acre FC | 3: 0 (0: 0) | |
Itàlia> Sèrie A 2015/2016 | Sèrie A 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Carpi FC | - | Udinese Calcio | 2: 1 (1: 0) | |
17:00 | ACF Fiorentina | - | Lazio Roma | 1: 3 (0: 1) | |
19:45 | AS Roma | - | AC Milan | 1: 1 (1: 0) | |
Itàlia> Sèrie C Grup A 2015/2016 | Sèrie C Grup A 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | EUA Alessandria 1912 | - | Futbol Pàdua | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | AS Ciutadella | - | FC Südtirol | 2: 3 (1: 0) | |
16:30 | Bassano Virtus | - | AC Reggiana | 1: 0 (0: 0) | |
16:30 | Giana Erminio | - | Pordenone Calcio | 1: 2 (0: 2) | |
Itàlia> Sèrie C Grup B 2015/2016 | Sèrie C Grup B 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | L'Aquila Football | - | Oblida’t de Roma | 2: 1 (2: 1) | |
13:00 | Savona FBC | - | AC Prato | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Teramo Calcio | - | US Pontedera | 0: 0 (0: 0) | |
15:30 | Santarcangelo | - | SS Maceratese | 1: 0 (1: 0) | |
16:30 | Tot cuir | - | SPAL 2013 Ferrara | 0: 2 (0: 0) | |
19:30 | EUA Arezzo | - | AC Rimini | 2: 0 (1: 0) | |
Itàlia> Sèrie C Grup C 2015/2016 | Sèrie C Grup C 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Ischia | - | Cosenza Football | 1: 2 (0: 1) | |
14:00 | fidelis Andria | - | Futbol Catània | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | AS Melfi | - | Catanzaro nord-americà | 2: 0 (1: 0) | |
16:30 | Futbol de Benevent | - | Akragas | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | ACR Messina | - | Martina | 3: 0 (2: 0) | |
Kuwait> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:20 | Khaitan SC | - | Al Jahra SC | 2: 1 (0: 1) | |
15:45 | Al Nasr SC | - | Kazma SC | 1: 4 (0: 1) | |
Malta> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Hibernians FC | - | Pembroke Athleta FC | 2: 1 (1: 1) | |
15:15 | Balzan FC | - | Mosta FC | 4: 1 (2: 0) | |
Mèxic> Primera Divisió 2015/2016 Cloenda | Primera Divisió 2015/2016 Cloenda>' border = '0' /> | ||||
01:30 | galls Blancs | - | Atles Guadalajara | 1: 3 (1: 2) | |
03:30 | Club Tijuana | - | CF Pachuca | 1: 1 (1: 1) | |
23:00 | CF Amèrica | - | Pobla FC | 0: 0 (0: 0) | |
Mèxic> Lliga d'Ascens (2004-2020) 2015/2016 Cloenda | Lliga d'Ascens (2004-2020) 2015/2016 Cloenda>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Miners de Zacatecas | - | cérvols FC | 1: 1 | |
02:00 | Cafetalers de Tapachula | - | Correcaminos UAT | 0: 1 | |
03:30 | Cimarrones de Sonora | - | Alebrijes d'Oaxaca | 1: 1 | |
04:00 | ratpenats FC | - | esportiu Tepic | 0: 6 | |
Nova Zelanda> Campionat de futbol NZ 2015/2016 | Campionat de futbol NZ 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Wellington Phoenix (R) | - | WaiBOP Units | 3: 4 (0: 0) | |
Irlanda del Nord> Copa Irlanda 2015/2016> 5. Ronda | Irish Cup 2015/2016> 5. Ronda' border = '0' /> | ||||
13:30 | Banbridge Town | - | Carrick Rangers | 0: 2 | |
13:30 | Crumlin Star | - | Oxford United Stars | 3: 2 | |
13:30 | Esports ràpids i esportius | - | Institut FC Drumahoe | 3: 2 aet | |
13:30 | Soldadores H&W | - | Glenavon FC | 1: 4 | |
13:30 | Loughgall FC | - | Larne FC | 5: 2 | |
13:30 | Lurgan Celtic | - | Bangor FC | 2: 1 | |
13:30 | Tobermore United | - | PSNI FC | 0: 2 | |
15:00 | Armagh City FC | - | Portstewart FC | 4: 1 pso | |
15:00 | Cliftonville FC | - | Immaculata FC | 2: 0 | |
15:00 | Coleraine FC | - | Ballinamallard United FC | 4: 2 pso | |
15:00 | Crusaders FC | - | Rathfriland Rangers | 3: 0 | |
15:00 | Linfield FC | - | Ballymena United | 2: 1 aet | |
15:00 | Portadown FC | - | Wakehurst FC | 6: 1 | |
15:00 | Dungannon Swifts | - | Warrenpoint Town | 4: 3 | |
Portugal> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Vitória Guimarães | - | FC Arouca | 2: 2 (2: 0) | |
Portugal> Segona Lliga 2015/2016 | Segona Lliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Sporting Braga B. | - | GD Chaves | 1: 3 (1: 1) | |
15:00 | Oriental de Lisboa | - | UD Oliveirense | 5: 2 (2: 0) | |
16:00 | SL Benfica B | - | SC Olhanense | 2: 3 (1: 3) | |
20:30 | Portimonense SC | - | FC Porto B | 2: 1 (0: 0) | |
Escòcia> Lliga Segona 2015/2016 | Segona Lliga 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Arbroath FC | - | Elgin City | 2: 3 (1: 1) | |
15:00 | East Fife FC | - | Berwick Rangers | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Montrose FC | - | East Stirlingshire FC | 3: 2 (0: 2) | |
Escòcia> FA Cup 2015/2016> 4. Ronda | FA Cup 2015/2016> 4. Ronda' border = '0' /> | ||||
13:30 | Linlithgow Rose | - | Forfar Athletic | 3: 3 (1: 1) | |
15:00 | St. Johnstone FC | - | Kilmarnock FC | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Stirling Albion FC | - | CT Inverness | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Livingston FC | - | Greenock Morton FC | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Dumbarton FC | - | Reina del Sud | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Motherwell FC | - | Cove Rangers | 5: 0 (4: 0) | |
15:00 | Airdrieonians FC | - | Dundee United | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Annan Athletic | - | Hamilton Academical | 4: 1 (1: 0) | |
15:00 | Raith Rovers | - | Hibernian FC | 0: 2 (0: 0) | |
17:30 | Cor de Midlothian | - | Aberdeen FC | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Dunfermline Athletic | - | Comtat de Ross FC | 2: 2 (1: 2) | |
Sud-àfrica> Premier Soccer League 2015/2016 | Premier Soccer League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Estrelles de l'Estat Lliure | - | Fletxes Daurades | 1: 3 (0: 1) | |
13:30 | Tuks FC | - | Jomo Cosmos | 1: 0 (1: 0) | |
13:30 | Orlando Pirates | - | Platinum Stars | 1: 1 (1: 0) | |
18:15 | Kaizer Chiefs | - | Mamelodi Sundowns | 0: 0 (0: 0) | |
18:15 | Mpumalanga Asos Negres | - | Polokwane City FC | 1: 0 (0: 0) | |
Spain> Primera Divisió 2015/2016 | Primera Divisió 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Barcelona | - | Granada CF | 4: 0 (2: 0) | |
17:15 | Getafe CF | - | real Betis | 1: 0 (0: 0) | |
17:15 | Sevilla FC | - | Athletic de Bilbao | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Reial Madrid | - | Esportiu La Corunya | 5: 0 (2: 0) | |
21:05 | Llevant UD | - | Rayo Vallecano | 2: 1 (0: 0) | |
Spain> Segona Divisió 2015/2016 | Segona Divisió 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
17:00 | real Valladolid | - | Elx CF | 1: 1 (0: 0) | |
17:00 | AD Alcorcón | - | Girona FC | 1: 0 (1: 0) | |
17:00 | Gimnàstic | - | CD Lugo | 1: 2 (0: 0) | |
17:00 | CD Mirandés | - | UD Almeria | 1: 1 (0: 0) | |
19:15 | CD Numancia | - | CD Alabès | 0: 1 (0: 0) | |
Spain> Segona B Grup 1 2015/2016 | Segona B Grup 1 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Coruxo FC | - | Atlètic Astorga | 3: 1 (2: 1) | |
Spain> Segona B Grup 2 2015/2016 | Segona B Grup 2 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SD Gernika | - | Arenas de Getxo | 1: 0 (1: 0) | |
17:00 | SD Leioa | - | SD Amorebieta | 1: 3 (0: 2) | |
Spain> Segona B Grup 3 2015/2016 | Segona B Grup 3 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Barcelona B | - | UE Cornellà | 1: 1 (1: 1) | |
Spain> Women Primera Divisió 2015/2016 | Women Primera Divisió 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Transportes Alcaine | - | Reial Societat | 1: 2 | |
Turquia> Copa Turquia 2015/2016> Grup D | Türkiye Kupasi 2015/2016> Grup D' border = '0' /> | ||||
14:00 | Bucaspor | - | Mersin Idmanyurdu | 1: 0 (0: 0) | |
Turquia> Copa Turquia 2015/2016> Grup E | |||||
15:00 | Akhisar Belediyespor | - | Kastamonuspor | 0: 0 (0: 0) | |
16:45 | Galatasaray | - | Karsiyaka SK | 3: 1 (3: 1) | |
Turquia> Türkiye Kupasi 2015/2016> Grup F | Türkiye Kupasi 2015/2016> Grup F' border = '0' /> | ||||
10:00 | Aydin Nazilli BS | - | Gaziantepspor | 0: 0 (0: 0) | |
18:45 | Trabzonspor | - | Adanaspor | 3: 0 (1: 0) | |
Turquia> Copa Turquia 2015/2016> Grup G | Türkiye Kupasi 2015/2016> Grup G' border = '0' /> | ||||
11:00 | Etimesgut Belediyespor | - | Kayserispor | 2: 5 (1: 2) | |
00:00 | Inegolspor | - | Torku Konyaspor | 1: 1 (0: 0) | |
Emirats Àrabs Units> UAE Arabian Gulf League 2015/2016 | UAE Arabian Gulf League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
00:55 | Al Fujairah SC | - | Al Ahli Dubai | 0: 2 (0: 0) | |
15:45 | Baniyas SC | - | Al Sha'ab | 1: 1 (1: 0) | |
Gal·les> Premier League 2015/2016 | Premier League 2015/2016>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Ciutat de Bala | - | Comtat de Haverfordwest | 3: 2 (0: 1) |