Partits de futbol el »10/09/2019

Una visió general dels partits de futbol del 10/09/2019



. .
FIFA> Eliminatoris WC Asia Àsia 2019-2021> Segona ronda grup A. FIFA>Grup A de la 2a ronda> Classificadors de WC Àsia 2019-2021> Grup A de la 2a ronda
06:30 Guam - Filipines 1: 4 (0: 2)
16:00 Maledives - Xina 0: 5 (0: 2)
FIFA> Eliminatoris WC WC Àsia 2019-2021> 2. Ronda Grup B FIFA>2. Ronda Grup B Eliminatoris de WC Àsia 2019-2021> 2. Ronda Grup B' border = '0' />
00:10 Taiwan - Nepal 0: 2 (0: 1)
16:30 Kuwait - Austràlia 0: 3 (0: 3)
FIFA> Eliminatòries WC Àsia 2019-2021> 2. Ronda Grup C FIFA>2. Ronda Grup C Eliminatoris WC Àsia 2019-2021> 2. Ronda Grup C' border = '0' />
00:30 Cambodja - Bahrain 0: 1 (0: 0)
13:00 Hong Kong - Iran 0: 2 (0: 1)
FIFA> Eliminatoris WC Asia 2019-2021> 2. Ronda Grup D FIFA>2. Ronda Grup D Eliminatoris WC Àsia 2019-2021> 2. Ronda Grup D' border = '0' />
00:45 Singapur - Palestina 2: 1 (2: 1)
17:00 Iemen - Aràbia Saudita 2: 2 (2: 1)
FIFA> Eliminatoris WC Asia Àsia 2019-2021> 2. Ronda Grup E FIFA>2. Ronda Grup E Eliminatoris WC Àsia 2019-2021> 2. Ronda Grup E' border = '0' />
15:00 Afganistan - Bangladesh 1: 0 (1: 0)
17:30 Qatar - Índia 0: 0 (0: 0)
FIFA> Eliminatoris WC Asia Àsia 2019-2021> Segona ronda Grup F. FIFA>2a ronda Grup F Eliminatoris WC Àsia 2019-2021> 2a ronda Grup F' border = '0' />
10:00 Mongòlia - Tadjikistan 0: 1 (0: 0)
13:20 Myanmar - Japó 0: 2 (0: 2)
FIFA> Eliminatoris WC Asia Àsia 2019-2021> Segona ronda Grup G FIFA>2a ronda Grup G Eliminatoris WC Àsia 2019-2021> 2a ronda Grup G' border = '0' />
13:30 Indonèsia - Tailàndia 0: 3 (0: 0)
13:45 Malàisia - Emirats Àrabs Units 1: 2 (1: 1)
FIFA> Eliminatoris WC Asia Àsia 2019-2021> Segona ronda Grup H FIFA>2a ronda Grup H Eliminatoris WC Àsia 2019-2021> 2a ronda Grup H' border = '0' />
15:00 Sri Lanka - Corea del Nord 0: 1 (0: 0)
15:00 Turkmenistan - Corea del Sud 0: 2 (0: 1)
FIFA> Eliminatoris de la WC a Àfrica 2019-2021> 1. Jornada FIFA>1. Ronda Eliminatoris de WC Àfrica 2019-2021> 1. Ronda' border = '0' />
13:00 Malawi - Botswana 1: 0 (0: 0)
14:00 Zimbabwe - Somàlia 3: 1 (0: 0)
14:00 A Swazilàndia - Djibouti 0: 0 (0: 0)
15:00 Moçambic - Maurici 2: 0 (1: 0)
16:00 Angola - Gàmbia 2: 1 (1: 0)
17:00 Anar - Comores 2: 0 (1: 0)
17:00 Rwanda - Seychelles 7: 0 (4: 0)
17:30 Guinea-Bissau - Sao Tomé i Príncep 2: 1 (0: 1)
18:00 Namíbia - Eritrea 2: 0 (1: 0)
18:00 Sudan - Txad 0: 0 (0: 0)
FIFA> Amistosos 2019> setembre FIFA>Setembre> Amistosos 2019> Setembre
16:30 Oman - Líban 1: 0 (0: 0)
17:00 Jordània - Paraguai 2: 4 (2: 0)
18:00 Tunísia - Costa d'Ivori 1: 2 (0: 0)
19:30 Ucraïna - Nigèria 2: 2 (0: 2)
19:45 Irlanda - Bulgària 3: 1 (0: 0)
20:00 Marroc - Níger 1: 0 (1: 0)
FIFA> Amistosos U21 2019> setembre FIFA>Setembre Amistosos U21 2019> Setembre' border = '0' />
19:00 Hongria - Noruega 0: 3 (0: 1)
FIFA> Amistosos U19 2019> setembre FIFA>Setembre Amistosos U19 2019> Setembre' border = '0' />
11:00 Letònia - Xipre 2: 1 (1: 0)
00:00 Bèlgica - República Txeca 2: 2 (2: 1)
00:00 Turquia - Àustria 2: 0 (1: 0)
14:15 Israel - Hongria 0: 0 (0: 0)
16:00 Geòrgia - Polònia 2: 1 (1: 1)
16:00 Sèrbia - Montenegro 2: 0 (0: 0)
18:00 Països Baixos - Portugal 4: 0 (2: 0)
FIFA> Amistat femenina sub19 2019> setembre FIFA>Setembre Amistat femenina U19 2019> Setembre' border = '0' />
11:15 Portugal - Turquia 3: 0 (1: 0)
FIFA> Amistosos U18 2019> setembre FIFA>Setembre> Amistosos U18 2019> Setembre
13:00 Lituània - Turquia 0: 3 (0: 1)
15:00 Brasil - Austràlia 4: 0 (3: 0)
19:00 Anglaterra - Corea del Sud 2: 0 (2: 0)
FIFA> Amistosos U17 2019> setembre FIFA>Setembre Amistosos U17 2019> Setembre' border = '0' />
10:30 Suïssa - Àustria 3: 2 (1: 1)
10:30 Noruega - Finlàndia 4: 1 (2: 1)
10:30 Romania - Geòrgia 1: 0 (1: 0)
16:00 Polònia - Anglaterra 1: 3 (2: 2, 2: 2) pso
UEFA> Eliminatòries EURO 2019/2020> Grup A. UEFA>Grup A Qualificadors EURO 2019/2020> Grup A' border = '0' />
19:45 Anglaterra - Kosovo 5: 3 (5: 1)
19:45 Montenegro - República Txeca 0: 3 (0: 0)
UEFA> Eliminatòries EURO 2019/2020> Grup B. UEFA>Grup B Qualificadors EURO 2019/2020> Grup B' border = '0' />
19:45 Lituània - Portugal 1: 5 (1: 1)
19:45 Luxemburg - Sèrbia 1: 3 (0: 1)
UEFA> Eliminatoris de l'EURO 2019/2020> Grup H. UEFA>Grup H Qualificadors EURO 2019/2020> Grup H' border = '0' />
19:45 Albània - Islàndia 4: 2 (1: 0)
19:45 França - Andorra 3: 0 (1: 0)
19:45 Moldàvia - Turquia 0: 4 (0: 1)
UEFA> Eliminatoris d’EURO U21 2019/2020> Grup 1 UEFA>Grup 1 Qualificadors EUR21 sub-21 2019/2020> Grup 1' border = '0' />
17:30 Itàlia - Luxemburg 5: 0 (2: 0)
17:30 Suècia - Irlanda 1: 3 (1: 0)
UEFA> Eliminatoris de l’euro U21 2019/2020> grup 2 UEFA>Grup 2 Qualificatius EUR21 sub-21 2019/2020> Grup 2' border = '0' />
17:30 Azerbaidjan - Geòrgia 0: 3 (0: 1)
17:30 Liechtenstein - Suïssa 0: 5 (0: 1)
UEFA> Eliminatoris de l’euro U21 2019/2020> grup 4 UEFA>Grup 4 Eliminatoris EUR21 U21 2019/2020> Grup 4' border = '0' />
15:30 Grècia - Lituània 1: 0 (0: 0)
19:00 Croàcia - Escòcia 1: 2 (1: 0)
UEFA> Eliminatoris de l’euro U21 2019/2020> grup 5 UEFA>Grup 5 Eliminatoris EUR21 U21 2019/2020> Grup 5' border = '0' />
17:00 Polònia - Estònia 4: 0 (1: 0)
18:00 Sèrbia - Letònia 1: 1 (0: 1)
18:30 Bulgària - Rússia 0: 0 (0: 0)
UEFA> Eliminatoris de l’euro U21 2019/2020> grup 6 UEFA>Grup 6 Eliminatoris EUR21 U21 2019/2020> Grup 6' border = '0' />
14:00 Kazakhstan - Israel 1: 2 (1: 1)
15:00 Macedònia del Nord - Illes Faroe 7: 1 (3: 1)
18:45 Espanya - Montenegro 2: 0 (2: 0)
UEFA> Eliminatoris d’EURO U21 2019/2020> Grup 7 UEFA>Grup 7 Qualificatius EUR21 U21 2019/2020> Grup 7' border = '0' />
18:00 Bielorússia - Portugal 0: 2 (0: 0)
18:00 Països Baixos - Xipre 5: 1 (3: 1)
UEFA> Eliminatoris d’EURO sub-21 2019/2020> Grup 8 UEFA>Grup 8 Eliminatoris EUR21 U21 2019/2020> Grup 8' border = '0' />
16:30 Ucraïna - Malta 4: 0 (3: 0)
17:00 Finlàndia - Irlanda del Nord 1: 1 (1: 1)
17:30 Dinamarca - Romania 2: 1 (1: 0)
UEFA> Eliminatoris de l’euro U21 2019/2020> grup 9 UEFA>Grup 9 Qualificadors EUR21 sub-21 2019/2020> Grup 9' border = '0' />
19:00 Bèlgica - Bòsnia i Hercegovina 0: 0 (0: 0)
19:00 Gal·les - Alemanya 1: 5 (0: 4)
UEFA> Eliminatoris d’EURO femení sub-17 2019/2020> Grup 7 UEFA>Grup 7 Qualificacions EURO femení sub-17 2019/2020> Grup 7' border = '0' />
13:00 Irlanda - Albània 10: 0
13:00 Lituània - Grècia 0: 3
CONCACAF> CONCACAF Nations League A 2019/2020> Grup C. CONCACAF>Grup C CONCACAF Nations League A 2019/2020> Grup C' border = '0' />
02:00 Trinidad & Tobago - Martinica 2: 2 (1: 0)
CONCACAF> CONCACAF Nations League A 2019/2020> Grup D. CONCACAF>Grup D CONCACAF Nations League A 2019/2020> Grup D' border = '0' />
23:00 Haití - Curaçao 1: 1 (1: 1)
CONCACAF> CONCACAF Nations League B 2019/2020> Grup B. CONCACAF>Grup B CONCACAF Nations League B 2019/2020> Grup B' border = '0' />
21:00 Montserrat - St. Lucia 1: 1 (1: 0)
23:00 Dom. República - el Salvador 1: 0 (1: 0)
CONCACAF> CONCACAF Nations League B 2019/2020> Grup C. CONCACAF>Grup C CONCACAF Nations League B 2019/2020> Grup C' border = '0' />
00:00 Guyana - Jamaica 0: 4 (0: 3)
CONCACAF> CONCACAF Nations League C 2019/2020> Grup D. CONCACAF>Grup D CONCACAF Nations League C 2019/2020> Grup D' border = '0' />
20:00 Turks i Caicos - Guadalupe 0: 3 (0: 1)
Argentina> Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentina> Primera B Nacional 2019/2020 Zona B>' border = '0' />
00:30 Ramón Santamarina - Brown d'Adrogué 2: 1 (1: 1)
01:05 Atlètic Rafaela - Quilmes 0: 0 (0: 0)
Argentina> Copa Argentina 2019> Round of 16  Argentina>Vuitens de final> Copa Argentina 2019> Vuitens de final
23:10 Colón de Santa Fe - Atlètic Tucumán 4: 3 (0: 0, 1: 1) pso
Argentina> Primera B Metropolitana 2019/2020 Obertura  Argentina> Primera B Metropolitana 2019/2020 Obertura>' border = '0' />
19:30 Just José d'Urquiza - Defensors Units de Zárate 2: 1 (2: 0)
Austràlia> Finals NPL d'Austràlia Occidental 2019> Final preliminar  Australia>Final preliminar Finals NPL d'Austràlia Occidental 2019> Final preliminar' border = '0' />
13:00 Perth SC - Floreat Atenea 2: 1 (1: 0, 1: 1) aet
Brasil> Sèrie B 2019  Brazil> Sèrie B 2019>' border = '0' />
22:45 CR Brasil - A EL - Brasil de Pilotes - RS 3: 1 (2: 0)
Brasil> Campionat Brasiler U20 2019  Brazil> Campionat brasiler U20 2019>' border = '0' />
19:00 pont negre - Esport - PE 1: 2 (1: 2)
Colòmbia> Primera A 2019 Cloenda  Colombia> Primera A 2019 Cloenda>' border = '0' />
01:00 patriotes FC - l'Equitat 1: 1 (1: 0)
República Txeca> Pohár FAČR 2019/2020> 2. Ronda  Czech Republic>2. Ronda Copa FACR 2019/2020> 2. Ronda' border = '0' />
15:30 FC Hlučín - MFK Vítkovice 4: 2
Dinamarca> Copa DBU 2019/2020> 2a ronda  Denmark>2. Ronda DBU Pokalen 2019/2020> 2. Ronda' border = '0' />
16:00 Middelfart Boldklub - Skive I. 0: 2
16:15 Varde IF - FC Thisted 3: 4
17:15 B 1908 Amager - Hvidovre IF 2: 5
17:30 FC Sønderborg - Viborg FF 0: 4
18:00 Vendsyssel FF - Vejle BK 1: 0
Dinamarca> Reserve League 2019/2020 Tardor  Denmark> Reserve League 2019/2020 Autumn>' border = '0' />
00:00 FC Copenhaguen II - Brøndby IF II 3: 1
00:00 Esbjerg fB II - FC Midtjylland II 1: 3
Equador> Sèrie B 2019  Ecuador> Sèrie B 2019>' border = '0' />
01:30 Lliga de botigues - Atlètic Sant Domingo 1: 0 (1: 0)
Anglaterra> Copa de la Lliga 2019/2020> 2. Jornada  England>2. Ronda Copa de la Lliga 2019/2020> 2. Ronda' border = '0' />
19:45 Grimsby Town - Ciutat de Macclesfield 5: 4 (0: 0, 0: 0) pso
Anglaterra> Lliga Nacional Nord 2019/2020  England> National League North 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Spennymoor Town - Blyth Spartans 5: 0
Alemanya> Regionalliga Nordost 2019/2020  Germany> Regionalliga Nordost 2019/2020>' border = '0' />
16:15 SV Lichtenberg 47 - Icsptica Rathenow 0: 1 (0: 0)
Alemanya> Copa Baviera 2019/2020> Vuitens de final  Germany>Vuitens de final> Bayerischer Pokal 2019/2020> Vuitens de final
18:30 FC Memmingen - FV Illertissen 2: 0
Jamaica> Premier League nacional 2019/2020  Jamaica> Premier League nacional 2019/2020>' border = '0' />
02:30 Vista del port - Cavalier FC 3: 0
Mèxic> Women Lliga MX Femenil 2019/2020 Obertura  Mexico> Women Lliga MX Femenil 2019/2020 Obertura>' border = '0' />
01:00 FC Juárez - Club Necaxa 0: 0 (0: 0)
01:00 CF Monterrey - CF Amèrica 4: 1 (3: 0)
03:00 Club Tijuana - Atlètic Sant Lluís 3: 0 (2: 0)
Paraguai> Copa Paraguai 2019> Round of 16  Paraguay>Vuitens de final> Copa Paraguai 2019> Vuitens de final
21:30 Maig 2 - Guaireña FC 3: 4 pso
23:45 Sportivo Luqueño - Club Nacional 2: 0
Singapur> Premier League 2019  Singapore> Premier League 2019>' border = '0' />
13:15 Brunei DPMM FC - Albirex Niigata (S) 2: 0 (0: 0)
Eslovàquia> Slovensky Pohar 2019/2020> 3. Ronda  Slovakia>3. Ronda Slovensky Pohar 2019/2020> 3. Ronda' border = '0' />
15:00 PŠC Pezinok - FK Senica 0: 6
15:00 TJ Veľké Lovce - FC Nitra 0: 7
15:00 FK Predmier - Tatran Liptovsky Mikulas 1: 2
15:00 MŠK Fomat Martin - MFK Ružomberok 0: 2
15:30 Slavia TU Kosice - MFK Zemplin Michalovce 4: 3 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso
18:00 FK Šalková - FK AS Trenčín 1: 5
Suïssa> Swiss 1.Liga Group 3 2019/2020  Switzerland> Swiss 1.Liga Group 3 2019/2020>' border = '0' />
18:45 FC Wettswil-Bonstetten - FC Kosova Zurich 1: 1 (0: 0)
Veneçuela> Primera Divisió 2019 Cloenda  Venezuela> Primera Divisió 2019 Cloenda>' border = '0' />
00:00 Zamora FC - Estudiants de Caracas 6: 1 (2: 0)
Gal·les> Premier League 2019/2020  Wales> Premier League 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Nòmades del moll de Connah - Cefn Druides 1: 0 (1: 0)
19:45 Els nous sants - Newtown AFC 2: 1 (2: 0)