FIFA> Amistosos 2017> Agost | |||||
---|---|---|---|---|---|
14:00 | Uganda | - | Rwanda | 3: 0 (2: 0) | |
14:05 | Sud-Àfrica | - | Zàmbia | 2: 2 (1: 0) | |
16:00 | Sao Tomé i Príncep | - | Camerun | 0: 2 (0: 1) | |
17:00 | Burkina Faso | - | Ghana | 2: 2 (0: 1) | |
18:00 | Mauritània | - | Mali | 2: 2 (2: 2) | |
20:45 | Algèria | - | Líbia | 1: 2 (1: 1) | |
FIFA> Clubs amistosos 2017> Setmana | |||||
19:30 | entre altres | - | real Betis | 1: 0 (1: 0) | |
Armènia> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Alashkert | - | FC Ararat | 3: 0 (1: 0) | |
Austràlia> NPL Victoria 2017 | NPL Victoria 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | North Geelong Warriors SC | - | Cavallers de Melbourne | 1: 4 (0: 3) | |
06:00 | Avondale FC | - | FC Bulleen Lions | 0: 0 (0: 0) | |
08:00 | Green Gully SC | - | Hume City FC | 1: 0 (1: 0) | |
Austràlia> NPL Queensland 2017 | NPL Queensland 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | SWQ Thunder | - | Moreton Bay United | 1: 2 (0: 0) | |
09:00 | Brisbane Strikers | - | Brisbane Roar (I) | 4: 1 (1: 1) | |
09:30 | Gold Coast City FC | - | Orgull occidental | 0: 1 (0: 1) | |
10:00 | Fúria del Nord | - | FC Olímpic | 0: 0 (0: 0) | |
Austràlia> NPL Northern NSW 2017 | NPL Northern NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Newcastle United Jets (I) | - | Lambton jaffas | 2: 4 (2: 2) | |
09:00 | Hamilton Olympic | - | Broadmeadow Magic | 1: 2 (0: 1) | |
Austràlia> NPL Austràlia Occidental 2017 | NPL Western Australia 2017>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Bayswater City SC | - | Armadale SC | 4: 1 (2: 0) | |
08:00 | Inglewood United | - | Cockburn City SC | 2: 0 (1: 0) | |
08:00 | Sorrento FC | - | Floreat Atenea | 2: 0 (1: 0) | |
08:00 | Mandurah City SC | - | ECU Joondalup | 0: 2 (0: 1) | |
08:00 | Perth Glory (I) | - | Subiaco AFC | 1: 2 (0: 1) | |
08:00 | Perth SC | - | Joondalup United | 0: 0 (0: 0) | |
08:00 | Balcatta FC | - | Stirling Lions SC | 1: 3 (0: 1) | |
Austràlia> NPL Austràlia del Sud 2017 | NPL South Australia 2017>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Adelaide United (I) | - | Cumberland Units | 1: 1 (1: 1) | |
06:30 | Àguila blava d’Adelaida | - | West Torrens Birkalla | 6: 1 (1: 0) | |
06:30 | MetroStars SC | - | Croydon Kings SC | 3: 1 (1: 1) | |
06:30 | Campbelltown City SC | - | Cometes d’Adelaida | 0: 1 (0: 0) | |
06:30 | Para Hills Knights SC | - | Adelaide Olympic | 1: 0 (1: 0) | |
06:30 | Adelaide City FC | - | West Adelaide Hellas | 6: 0 (4: 0) | |
Austràlia> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Woden Weston FC | - | Monaro Panthers | 2: 2 (1: 2) | |
06:00 | Rinoceronts Riverina | - | Gungahlin Units | 0: 3 (0: 1) | |
08:30 | Belconnen United | - | Cooma FC | 1: 0 (0: 0) | |
Austràlia> NPL Tasmania 2017 | NPL Tasmania 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Clarence United | - | Devonport City | 2: 1 (1: 0) | |
07:30 | Launceston City FC | - | Olympia FC Warriors | 0: 2 (0: 2) | |
Àustria> Bundesliga 2017/2018 | Bundesliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SCR Altach | - | RB Salzburg | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | Àustria Viena | - | LASK | 2: 0 (0: 0) | |
17:30 | Tempesta Graz | - | Wolfsberger AC | 2: 1 (1: 0) | |
17:30 | SKN St. Pölten | - | SV Mattersburg | 0: 0 (0: 0) | |
Àustria> Regionalliga Ost 2017/2018 | Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Karabakh Wien | - | SKN St. Pölten (A) | 4: 0 (2: 0) | |
18:00 | FC Admira Wacker (A) | - | FC Stadlau | 2: 0 (2: 0) | |
Àustria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018 | Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | FC Kitzbuhel | - | SCR Altach (A) | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | TSV St. Johann | - | FC Alberschwende | 4: 0 (0: 0) | |
16:00 | SV Grödig | - | SV Wörgl | 4: 0 (0: 0) | |
16:00 | VfB Hohenems | - | FC Pinzgau Saalfelden | 3: 1 (1: 0) | |
16:00 | FC Wacker Innsbruck (A) | - | FC Dornbirn | 0: 1 (0: 0) | |
17:00 | SV Seekirchen | - | FC Hard | 1: 1 (1: 1) | |
Azerbaidjan> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:00 | Inter Bakú | - | Gabala FK | 1: 2 (0: 2) | |
Bielorússia> Campionat 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Slutsk | - | Neman grodno | 1: 2 (0: 2) | |
17:00 | FK Vitebsk | - | Naftan Novopolotsk | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | FK Krumkachy Minsk | - | Dnepr Mogilev | 0: 0 (0: 0) | |
Bèlgica> Primera classe A 2017/2018 | Primera classe A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:00 | KV Malines | - | KAA Gent | 1: 1 (0: 1) | |
19:00 | AS Eupen | - | KV Kortrijk | 1: 2 (0: 1) | |
19:00 | Sporting Lokeren | - | Royal Excel Mouscron | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | KV Ostende | - | Waasland-Beveren | 0: 3 (0: 3) | |
Bèlgica> Primera divisió B 2017/2018 Període 1 | Primera classe B 2017/2018 Període 1>' border = '0' /> | ||||
16:00 | KSV Roeselare | - | Oud-Heverlee Lovaina | 3: 1 (1: 0) | |
19:30 | KVC Westerlo | - | AFC Tubize | 1: 1 (0: 0) | |
Bolívia> Lliga Professional 2017 Cloenda | Lliga Professional 2017 Cloenda>' border = '0' /> | ||||
20:00 | CD Guabirá | - | Sport Boys Warnes | 0: 2 (0: 2) | |
Bòsnia i Hercegovina> Premier Lliga 2017/2018 | Premier Lliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | NK Vitez | - | Sloboda Tuzla | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Zrinjski Mostar | - | FK Krupa | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | Željezničar Sarajevo | - | Lluitador Banja Luka | 2: 1 (0: 1) | |
Brasil> Sèrie A 2017 | Sèrie A 2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Atlètic Goianiense | - | Coritiba FC | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | Victòria - BA | - | Avaí - SC | 0: 1 (0: 0) | |
Brasil> Sèrie B 2017 | Sèrie B 2017>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Villa Nova - GO | - | Boa Esporte - MG | 1: 0 (0: 0) | |
01:30 | Amèrica - MG | - | Nàutic - PE | 1: 0 (1: 0) | |
20:30 | Ceará - CE | - | CR Brasil - A EL | 1: 0 (0: 0) | |
20:30 | Club Paranà | - | ABC - RN | 1: 0 (1: 0) | |
20:30 | internacional | - | Londrina - PR | 3: 1 (0: 0) | |
23:00 | Figueirense - SC | - | Goias | 1: 1 (0: 0) | |
23:00 | Oest - SP | - | Paysandu - PA | 1: 3 (0: 2) | |
Bulgària> Parva Lliga 2017/2018 | Parva Lliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:15 | Etar Veliko Tarnovo | - | Pirin Blagoevgrad | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | PFC Ludogorets Razgrad | - | FK Vereya | 3: 1 (2: 1) | |
Canadà> Lliga de futbol 2017 | Soccer League 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Àguiles blanques sèrbies | - | Tiradors de la regió de York | 0: 0 (0: 0) | |
Xile> Primera Divisió 2017 Torneig de Transició | Primera Divisió 2017 Torneig de Transició>' border = '0' /> | ||||
01:00 | O'Higgins | - | Unió Espanyola | 0: 2 (0: 1) | |
17:00 | Curicó Unit | - | Santiago Wanderers | 1: 1 (0: 1) | |
20:30 | Esports Temuco | - | Huachipato | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Universitat Catòlica | - | Everton | 1: 1 (1: 1) | |
Xina> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
00:35 | Shandong Luneng | - | Shanghai Shenhua | 5: 0 (3: 0) | |
Xina> League One 2017 | League One 2017>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Wuhan Zall FC | - | Dalian Yifang FC | 1: 1 (1: 1) | |
00:35 | Pequín Renhe FC | - | Beijing BG | 2: 0 (2: 0) | |
00:35 | Nei Mongol Zhongyou | - | Meizhou Hakka | 2: 0 (1: 0) | |
00:35 | Shenzhen FC | - | Zhergyāng Yìténg | 3: 1 (2: 1) | |
00:35 | Shijiazhuang Ever Bright | - | Qingdao Huanghai | 1: 0 (0: 0) | |
00:45 | Shanghai Shenxin | - | Yunnan Lijiang FC | 3: 0 (0: 0) | |
Colòmbia> Primera A 2017 Cloenda | Primera A 2017 Cloenda>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Esports Tolima | - | Atlètic Huila | 1: 0 (0: 0) | |
21:15 | Atlètic Bucaramanga | - | Cortuluá | 0: 1 (0: 1) | |
Croàcia> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Lokomotiva Zagreb | - | NK Osijek | 2: 3 (2: 1) | |
20:00 | NK Inter Zapresic | - | NK Istra 1961 | 2: 2 (1: 2) | |
República Txeca> 1a lliga de futbol 2017/2018 | 1a lliga de futbol 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Zbrojovka Brno | - | Bohemis 1905 | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Viktoria Plzeň | - | Sigma Olomouc | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | 1. FC Slovácko | - | Baník Ostrava | 5: 2 (4: 2) | |
República Txeca> 2a lliga de futbol 2017/2018 | 2a lliga de futbol 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:15 | FK Olympia Praga | - | Viktoria Zizkov | 2: 2 (2: 1) | |
16:00 | FK Frýdek-Místek | - | FK Fotbal Třinec | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | 1. FK Příbram | - | FC Sellier i Bellot Vlašim | 2: 3 (1: 0) | |
Denmark> Superlliga 2017/2018 | Superlliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Lyngby BK | - | SønderjyskE | 1: 1 (0: 0) | |
17:30 | FC Copenhaguen | - | AC Horsens | 1: 1 (0: 1) | |
Dinamarca> 2a divisió Pool 1 2017/2018 | Grup de 2a divisió 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | B.93 Copenhaguen | - | AB Gladsaxe | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Hillerød GI | - | Brønshøj BK | 0: 2 (0: 1) | |
14:00 | Skovshoved IF | - | BK Frem Copenhaguen | 1: 1 (0: 0) | |
Dinamarca> 2a divisió Pool 2 2017/2018 | 2. Grup de divisió 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Middelfart Boldklub | - | Hellerup I. | 3: 0 (0: 0) | |
14:00 | Kolding IF | - | Comptar futbol | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | Næsby BK | - | BK Marienlyst | 1: 3 (0: 2) | |
Dinamarca> 2a divisió Pool 3 2017/2018 | 2. Grup de divisions 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Aarhus Fremad | - | Kjellerup IF | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Jammerbugt FC | - | FC Sydvest 05 | 1: 1 (1: 0) | |
Dinamarca> Lliga Juvenil Sub19 masculina 2017/2018 | Juvenil U19 Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Aarhus GF | - | Vejle BK | 1: 0 (0: 0) | |
00:00 | Silkeborg IF | - | FC Copenhaguen | 3: 4 (1: 0) | |
00:00 | Brøndby IF | - | FC Midtjylland | 2: 2 (1: 1) | |
00:00 | Randers SK Freja | - | Lyngby BK | 6: 1 (3: 1) | |
Dinamarca> Divisions juvenils sub19 juvenils 2017/2018 | Divisions juvenils juvenils sub19 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | FC Roskilde | - | B.93 Copenhaguen | 1: 1 (0: 0) | |
00:45 | FK Viborg | - | SønderjyskE | 1: 2 (1: 0) | |
14:00 | FC Thisted | - | HB Køge | 4: 2 (1: 0) | |
14:00 | Næstved BK | - | Holbæk B&I | 2: 2 (2: 2) | |
14:15 | Hvidovre IF | - | Hellerup I. | 4: 0 (2: 0) | |
Dinamarca> Juvenil B Sub17 Drenge Ligaen 2017/2018 | Juvenil B Sub17 Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Haderslev FK | - | HB Køge | 4: 2 (4: 2) | |
13:45 | Aarhus GF | - | Vejle BK | 3: 2 (3: 2) | |
14:15 | Randers SK Freja | - | Lyngby BK | 1: 3 (1: 2) | |
Dinamarca> Divisions masculins juvenils B Sub17 2017/2018 | Divisions masculins juvenils B Sub17 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Hvidovre IF | - | Hellerup I. | 2: 5 (1: 4) | |
00:00 | Næstved BK | - | Holbæk B&I | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | FC Roskilde | - | B.93 Copenhaguen | 1: 4 (0: 1) | |
14:00 | FC Thisted | - | Slagelse B&I | 1: 3 (0: 1) | |
15:00 | FK Viborg | - | Nykøbing FC | 4: 0 (3: 0) | |
Equador> Sèrie A 2017 Segona Etapa | Sèrie A 2017 Segona Etapa>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Universitat Catòlica | - | Macará | 0: 1 (0: 0) | |
22:00 | Guayaquil City | - | el Nacional | 2: 2 (1: 0) | |
Anglaterra> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Watford FC | - | Liverpool FC | 3: 3 (2: 1) | |
15:00 | Chelsea FC | - | Burnley FC | 2: 3 (0: 3) | |
15:00 | Palau de Cristall | - | Ciutat de Huddersfield | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | Everton FC | - | Stoke City | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Southampton FC | - | Swansea City | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | West Bromwich Albion | - | AFC Bournemouth | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Brighton & Hove Albion | - | Manchester City | 0: 2 (0: 0) | |
Anglaterra> Campionat 2017/2018 | Campionat 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barnsley FC | - | Ipswich Town | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Ciutat de Birmingham | - | Bristol City | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Brentford FC | - | Bosc de Nottingham | 3: 4 (1: 2) | |
15:00 | Ciutat de Cardiff | - | Aston Villa | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Comtat de Derby | - | Wolverhampton Wanderers | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Ciutat Hull | - | Burton Albion | 4: 1 (1: 1) | |
15:00 | Leeds United | - | Preston North End | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Millwall FC | - | Bolton Wanderers | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Reading FC | - | Fulham FC | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Dimecres de Sheffield | - | Queens Park Rangers | 1: 1 (0: 1) | |
17:30 | Middlesbrough FC | - | Sheffield United | 1: 0 (1: 0) | |
Anglaterra> League One 2017/2018 | League One 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AFC Wimbledon | - | Ciutat de Shrewsbury | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Blackburn Rovers | - | Doncaster Rovers | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Blackpool FC | - | Milton Keynes Dons | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Bristol Rovers | - | Peterborough Units | 1: 4 (0: 1) | |
15:00 | Gillingham FC | - | Bradford City | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Ciutat de Northampton | - | Fleetwood Town | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Oxford United | - | Portsmouth FC | 3: 0 (0: 0) | |
15:00 | Plymouth Argyle | - | Charlton Athletic | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Rochdale AFC | - | Scunthorpe United | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Rotherham United | - | Southend United | 5: 0 (4: 0) | |
15:00 | Walsall FC | - | Oldham Athletic | 2: 1 (0: 1) | |
Anglaterra> Lliga Segona 2017/2018 | League Two 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barnet FC | - | Luton Town | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Cambridge United | - | Carlisle United | 1: 2 (1: 2) | |
15:00 | Ciutat de Cheltenham | - | Crawley Town | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Colchester United | - | Stevenage FC | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Grimsby Town | - | Coventry City | 0: 2 (0: 0) | |
15:00 | Lincoln City | - | Morecambe FC | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Mansfield Town | - | Forest Green Rovers | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Crewe Alexandra | - | Comtat de Newport | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | Comtat de Notts | - | Chesterfield FC | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Port Vale FC | - | Wycombe Wanderers | 2: 3 (0: 3) | |
15:00 | Ciutat de Swindon | - | Exeter City | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Ciutat de Yeovil | - | Accrington Stanley | 3: 2 (3: 1) | |
Anglaterra> Lliga Nacional 2017/2018 | Lliga Nacional 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Maidenhead United | - | Hartlepool United | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Aldershot Town | - | Guiseley AFC | 6: 0 (4: 0) | |
15:00 | Barrow AFC | - | Woking FC | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Boreham Wood | - | Moros de Solihull | 4: 1 (3: 1) | |
15:00 | Chester FC | - | Ciutat de Halifax | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Dover Athletic | - | Wrexham AFC | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Eastleigh FC | - | Dagenham i Redbridge | 2: 2 (2: 1) | |
15:00 | Ebbsfleet United | - | AFC Fylde | 3: 3 (2: 3) | |
15:00 | Gateshead FC | - | Torquay United | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Leyton Orient | - | Maidstone United | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Ciutat de Macclesfield | - | Bromley FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Tranmere Rovers | - | Sutton United | 0: 1 (0: 1) | |
Estònia> Champions League 2017 | Champions League 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | JK Sillamäe Kalev | - | Pärnu JK Bravery | 9: 0 (5: 0) | |
17:00 | JK Nõmme Kalju | - | JK Tammeka | 1: 0 (1: 0) | |
Illes Fèroe> Effodeildin 2017 | Effodeildin 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn | - | B36 Tórshavn | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | ÍF Fuglafjørður | - | Escala IF | 0: 1 (0: 0) | |
17:00 | HB Tórshavn | - | NSÍ Runavík | 4: 1 (1: 1) | |
17:00 | 07 Oest | - | EB / Stream | 2: 2 (0: 1) | |
Finlàndia> Ykkönen 2017 | Number One 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ekenäs IF | - | AC Oulu | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Any FF | - | SI Gnistan | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Haka Valkeakoski | - | Grankulla IFK | 3: 1 (1: 0) | |
França> Ligue 1 2017/2018 | Ligue 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FC Nantes | - | Olympique de Marsella | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Tolosa FC | - | Montpeller HSC | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | Girondins Bordeus | - | FC Metz | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | Amiens SC | - | Angers SCO | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | SM Caen | - | AS Saint-Etienne | 0: 1 (0: 0) | |
França> Ligue 2 2017/2018 | Ligue 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Sochaux | - | Lent RC | 3: 2 (1: 0) | |
Geòrgia> Erovnuli Lliga 2017 | Erovnuli Liga 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Samtredia | - | Dinamo Tbilisi | 1: 1 (0: 0) | |
Alemanya> DFB-Pokal 2017/2018> 1. Ronda | DFB-Pokal 2017/2018> 1. Ronda' border = '0' /> | ||||
14:30 | Germania Halberstadt | - | Sc Friburg | 1: 2 (0: 2) | |
14:30 | Chemnitzer FC | - | Bayern de Munic | 0: 5 (0: 1) | |
14:30 | Lueneburg SK Hansa | - | 1. FSV Mainz 05 | 1: 3 (1: 2) | |
14:30 | LTS Bremerhaven | - | 1. FC Colònia | 0: 5 (0: 2) | |
14:30 | SpVgg Unterhaching | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 0: 4 (0: 1) | |
14:30 | TuS Erndtebrück | - | Eintracht Frankfurt | 0: 3 (0: 1) | |
14:30 | 1. FC Rielasingen-Arlen | - | Borussia Dortmund | 0: 4 (0: 2) | |
14:30 | SV Eichede | - | 1. FC Kaiserslautern | 0: 4 (0: 2) | |
17:30 | Erfurt vermell i blanc | - | 1899 Hoffenheim | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | Jahn Regensburg | - | SV Darmstadt 98 | 3: 1 (1: 1) | |
17:30 | Arminia Bielefeld | - | Fortuna Dusseldorf | 1: 3 (0: 0, 1: 1) aet | |
19:45 | Wurzburger Kickers | - | Werder Bremen | 0: 3 (0: 0) | |
Alemanya> Regionalliga Nord 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Participació a Flensburg 08 | - | TSV Havelse | 2: 1 (0: 1) | |
15:00 | SSV Jeddeloh | - | SV Eutin 08 | 4: 1 (2: 0) | |
Alemanya> Regionalliga West 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SC Wiedenbrück | - | Viktoria Colònia | 1: 3 (1: 2) | |
13:00 | Wuppertal SV | - | FC Wegberg-Beeck | 3: 0 (2: 0) | |
13:00 | Borussia Dortmund II | - | SG Wattenscheid 09 | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | Fortuna Düsseldorf II | - | Westfalia Rhynern | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | Rot-Weiß Oberhausen | - | SC Verl | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | Alemannia Aquisgrà | - | SV Rödinghausen | 3: 1 (1: 0) | |
Alemanya> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SC Friburg II | - | Eintracht Stadtallendorf | 0: 2 (0: 1) | |
13:00 | FSV Frankfurt | - | Cucs de Wormatia | 1: 2 (1: 0) | |
13:00 | Hessen Kassel | - | VfB Stuttgart II | 2: 2 (0: 1) | |
13:00 | 1. FSV Mainz 05 II | - | FC-Astoria Walldorf | 1: 2 (0: 2) | |
13:00 | SSV Ulm 1846 | - | Kickers Offenbach | 1: 2 (1: 1) | |
Alemanya> Regionalliga Bayern 2017/2018 | Regionalliga Bayern 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SV Seligenporten | - | TSV 1860 Rosenheim | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | SpVgg Greuther Fürth II | - | FC Memmingen | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | VfR Garching | - | Wacker Burghausen | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | FV Illertissen | - | SV Schalding-Heining | 7: 1 (5: 0) | |
15:00 | FC Pipinsried | - | FC Augsburg II | 0: 4 (0: 2) | |
Alemanya> Bayernliga Nord 2017/2018 | Bayernliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FSV Erlangen-Bruck | - | Viktoria Aschaffenburg | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | DJK Bamberg | - | FC Amberg | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | 1. FC Schweinfurt 05 II | - | TSV Aubstadt | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | SpVgg Weiden | - | SpVgg Ansbach | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | DJK Gebenbach | - | DJK Ammerthal | 3: 3 (0: 3) | |
15:00 | SV Erlenbach | - | SpVgg Jahn Forchheim | 0: 3 (0: 0) | |
Alemanya> Bayernliga Süd 2017/2018 | Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | BCF Wolfratshausen | - | ASV Neumarkt | 2: 2 (0: 0) | |
14:00 | TSV Schwaben Augsburg | - | SpVgg Hankofen-Hailing | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | SV Pullach | - | TSV Schwabmünchen | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | DJK Vilzing | - | SV Heimstetten | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | TuS Holzkirchen | - | TSV Landsberg | 4: 2 (2: 2) | |
15:00 | SV Kirchanschöring | - | TSV 1896 Rain am Lech | 2: 5 (2: 2) | |
Alemanya> Lliga Bremen 2017/2018 | Lliga Bremen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Werder Bremen III | - | TuS Schwachhausen | 0: 1 (0: 1) | |
14:00 | Blumenthaler SV | - | BSC Hastedt | 2: 2 (1: 0) | |
14:00 | Habenhauser FV | - | Bremer SV | 0: 5 (0: 1) | |
Alemanya> Hessenliga 2017/2018 | Hessenliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV Buchonia Flieden | - | SC Teutonia Watzenborn-Steinburg | 0: 3 (0: 0) | |
14:00 | SV Rot-Weiss Hadamar | - | Bavaria Alzenau | 5: 0 (2: 0) | |
14:00 | Hessen Dreieich | - | TSV Lehnerz | 1: 2 (0: 1) | |
14:00 | SV Steinbach | - | Borussia Fulda | 0: 6 (0: 3) | |
14:00 | Viktoria Griesheim | - | Rot-Weiss Frankfurt | 2: 1 (0: 1) | |
14:00 | SC Waldgirmes | - | OSC Vellmar | 2: 0 (0: 0) | |
Alemanya> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | 1. FC Wunstorf | - | SC Spelle-Venhaus | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | TuS Sulingen | - | Atlas Delmenhorst | 3: 2 (0: 1) | |
16:00 | MTV Eintracht Celle | - | Arminia Hannover | 2: 5 (1: 2) | |
17:00 | Eintracht Northeim | - | U.S.I. Lupo-Martini | 3: 2 (0: 1) | |
Alemanya> Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018 | Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Goeppinger SV | - | SV Spielberg | 2: 0 (1: 0) | |
14:00 | TSG 62/09 Weinheim | - | Bahlinger SC | 1: 4 (0: 3) | |
14:30 | TSG Balingen | - | TSG Backnang | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | FC 08 Villingen | - | 1. CfR Pforzheim | 3: 1 (1: 1) | |
14:30 | SGV Freiberg | - | SV Sandhausen II | 2: 3 (2: 1) | |
14:30 | Karlsruher SC II | - | FSV 08 Bissingen | 0: 3 (0: 0) | |
Alemanya> Oberliga Hamburg 2017/2018 | Oberliga Hamburg 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Turquia | - | HSV Barmbek-Uhlenhorst | 0: 2 (0: 0) | |
14:00 | SV Curslack-Neuengamme | - | victòria Hamburg | 2: 1 (0: 1) | |
Alemanya> Oberliga Niederrhein 2017/2018 | Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | 1. FC Monheim | - | Germania Ratingen 04/04 | 3: 1 (3: 0) | |
16:30 | TuRU Düsseldorf | - | Düsseldorf SC 99 | 4: 3 (3: 0) | |
Alemanya> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Saar 05 Saarbrücken | - | FC Karbach | 2: 2 (1: 2) | |
14:30 | FV 07 Diefflen | - | TSG Pfeddersheim | 3: 2 (2: 0) | |
14:30 | FV Eppelborn | - | SV Gonsenheim | 2: 1 (1: 1) | |
14:30 | SC 07 Idar-Oberstein | - | FV Engers 07 | 2: 0 (0: 0) | |
14:30 | FSV Jägersburg | - | TuS Mechtersheim | 5: 1 (2: 0) | |
14:30 | 1. FC Kaiserslautern II | - | FK Pirmasens | 0: 2 (0: 1) | |
14:30 | FSV Salmrohr | - | Eintracht Trier | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | FV Dudenhofen | - | FC Hertha Wiesbach | 2: 2 (0: 0) | |
Alemanya> Oberliga Westfalen 2017/2018 | Oberliga Westfalen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SC Hassel | - | FC Schalke 04 II | cancel·lat. | |
17:00 | FC Brünninghausen | - | ASC 09 Dortmund | 4: 1 (2: 1) | |
Alemanya> Lliga Schleswig-Holstein 2017/2018 | Lliga Schleswig-Holstein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | VfR Neumünster | - | Participació Flensburg 08 II | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | TSV Friedrichsberg-Busdorf | - | TSB Flensburg | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Heider SV | - | TSV Lägerdorf | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | FC Dornbreite Lübeck | - | Camp de mort SV | 0: 1 (0: 1) | |
14:00 | Entre el Türkspor Kiel | - | TSV Schilksee | 2: 2 (2: 0) | |
Alemanya> Bundesliga Juvenil Nord / Nord-est 2017/2018 | Bundesliga juvenil Nord / Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Eintracht Braunschweig | - | Dynamo Dresden | 0: 2 (0: 0) | |
00:00 | FC St. Pauli | - | Hannover 96 | 1: 2 (0: 2) | |
00:00 | RB Leipzig | - | 1. FC Union Berlin | 4: 1 (4: 0) | |
00:00 | VfL Wolfsburg | - | Hertha BSC | 0: 3 (0: 3) | |
Alemanya> Bundesliga Juvenil Oest 2017/2018 | Bundesliga Juvenil Oest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Bor. Mönchengladbach | - | 1. FC Colònia | 2: 2 (1: 1) | |
Alemanya> Bundesliga Juvenil Sud / Sud-oest 2017/2018 | Bundesliga Juvenil Sud / Sud-oest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Sc Friburg | - | Bayern de Munic | 3: 3 (0: 1) | |
10:00 | SV Wehen Wiesbaden | - | VfB Stuttgart | 1: 5 (1: 1) | |
00:00 | FC Augsburg | - | 1. FC Nuremberg | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | SpVgg Greuther Fürth | - | 1. FC Kaiserslautern | 2: 2 (1: 1) | |
Alemanya> Bundesliga Nord Juvenil B / Nordost 2017/2018 | Youth B Bundesliga Nord / Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Hamburger SV | - | Dynamo Dresden | 3: 0 (1: 0) | |
10:00 | Hertha BSC | - | 1. FC Union Berlin | 5: 1 (3: 0) | |
10:00 | VfL Wolfsburg | - | RB Leipzig | 1: 2 (0: 2) | |
11:00 | Holstein Kiel | - | Eintracht Braunschweig | 0: 0 (0: 0) | |
00:00 | Energy Cottbus | - | 1. FC Magdeburg | 1: 1 (1: 0) | |
Alemanya> Bundesliga West Juvenil B 2017/2018 | Youth B Bundesliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Bayer Leverkusen | - | Arminia Bielefeld | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | 1. FC Colònia | - | Alemannia Aquisgrà | 4: 0 (3: 0) | |
Alemanya> Bundesliga Juvenil B Sud / Sud-oest 2017/2018 | Bundesliga Juvenil B Sud / Sud-oest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:30 | Eintracht Frankfurt | - | 1. FC Heidenheim 1846 | 3: 1 (1: 0) | |
10:00 | Bayern de Munic | - | Sc Friburg | 4: 1 (2: 0) | |
10:00 | 1. FC Kaiserslautern | - | SpVgg Unterhaching | 1: 3 (0: 1) | |
00:00 | 1. FSV Mainz 05 | - | Karlsruher SC | 1: 2 (1: 0) | |
00:30 | 1. FC Nuremberg | - | FC Augsburg | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV 07 Elversberg | - | 1899 Hoffenheim | 0: 3 (0: 2) | |
Hondures> Lliga Nacional 2017/2018 Obertura | Lliga Nacional 2017/2018 Obertura>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Marathón | - | Platense | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | llops UPNFM | - | real Espanya | 2: 1 (2: 0) | |
Hongria> NB I 2017/2018 | NB I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:00 | Diósgyőr VTK | - | Puskás FC | 2: 2 (1: 1) | |
17:00 | Ferencváros TC | - | Paks SE | 1: 1 (1: 0) | |
17:00 | Progrés a Szombathely | - | Balmazújváros FC | 3: 1 (1: 0) | |
17:00 | Budapest Honvéd | - | Újpest FC | 2: 1 (0: 1) | |
17:00 | Budapest Vasas | - | Mezõkövesd-Zsóry | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | Videoton FC | - | Debrecen VSC | 1: 0 (0: 0) | |
Iceland> Bikar 2017> Final | Bikar 2017> Últim' border = '0' /> | ||||
17:00 | FH Hafnarfjörður | - | ÍB Vestmannaeyja | 0: 1 (0: 1) | |
Indonèsia> Lliga 1 2017 | Lliga gener 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Persija Jakarta | - | Persiba Balikpapan | 2: 0 (1: 0) | |
00:30 | Arema Cronus FC | - | Persib Bandung | 0: 0 (0: 0) | |
00:30 | Persela Lamongan | - | PSM Makassar | 0: 1 (0: 0) | |
Irlanda> FAI Cup 2017> 1. Ronda | FAI Cup 2017> 1. Ronda' border = '0' /> | ||||
16:00 | Cobh Wanderers | - | Killarney Celtic | 3: 0 (3: 0) | |
17:00 | Ballincollig AFC | - | Ciutat Athlone | 0: 5 (0: 2) | |
18:30 | Bangor Celtic | - | Everton AFC | 3: 2 (0: 2) | |
19:00 | Bray Wanderers | - | Cork City | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Longford Town | - | Sligo Rovers | 4: 2 (1: 2, 2: 2) aet | |
19:45 | Cobh Ramblers | - | Limerick FC | 0: 3 (0: 3) | |
Israel> Toto Cup A l'2017/2018> Group B | Toto Cup Al 2017/2018> Grup B' border = '0' /> | ||||
17:00 | Hapoel Ra'anana | - | Maccabi Tel Aviv | 1: 2 (0: 1) | |
Israel> Toto Cup A l'2017/2018> Group C | Toto Cup Al 2017/2018> Grup C' border = '0' /> | ||||
19:00 | Beitar Jerusalem | - | Hapoel Ashqelon | 1: 2 (0: 1) | |
Itàlia> Coppa Italia 2017/2018> 3. Ronda | Coppa Italia 2017/2018> 3. Ronda' border = '0' /> | ||||
19:00 | Bolonya FC | - | AS Ciutadella | 0: 3 (0: 3) | |
19:30 | Brescia Calcio | - | Pescara Calcio | 1: 3 (1: 1) | |
19:30 | Futbol de Benevent | - | AC Perugia Calcio | 0: 4 (0: 1) | |
19:30 | Carpi FC | - | US Salernitana 1919 | 7: 6 (0: 2, 2: 2, 3: 3) pso | |
19:30 | Pordenone Calcio | - | US Lecce | 3: 2 (0: 1) | |
19:30 | SPAL 2013 Ferrara | - | AC Renate | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | FC Crotone | - | Futbol de Piacenza | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Sassuolo Calcio | - | Spice Football | 2: 0 (2: 0) | |
19:45 | Udinese Calcio | - | Futbol Frosinone | 3: 2 (1: 1) | |
19:45 | Chievo Verona | - | Ascoli Picchio FC | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Sampdoria | - | Futbol de Foggia | 3: 0 (1: 0) | |
20:00 | FC Bari 1908 | - | US Cremonese | 2: 1 (2: 1) | |
20:15 | Futbol de Càller | - | Palerm dels EUA | 4: 2 (1: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Japó> Lliga J2 2017 | J2 League 2017>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Grampus de Nagoya | - | Matsumoto Yamaga | 5: 2 (2: 0) | |
Kazakhstan> Premier Lliga 2017 | Premier Lliga 2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Cèsar Kyzylorda | - | Tobyl kostanay | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Shakter Karaganda | - | FK Ordabasy | 2: 1 (0: 0) | |
Letònia> Virsliga 2017 | Virsliga 2017>' border = '0' /> | ||||
17:00 | FK Liepāja | - | Escola de Futbol FK Riga | 2: 0 (1: 0) | |
Lituània> A Lyga 2017 | A Lyga 2017>' border = '0' /> | ||||
17:00 | FK Trakai | - | FK Žalgiris | 2: 2 (1: 1) | |
Luxemburg> Divisió Nacional 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | EUA Hostert | - | RFCU Luxemburg | 2: 1 (2: 1) | |
Mèxic> Primera Divisió 2017/2018 Obertura | Primera Divisió 2017/2018 Obertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Pobla FC | - | Club Tijuana | 1: 1 (0: 0) | |
03:00 | Atles Guadalajara | - | CF Amèrica | 0: 1 (0: 0) | |
23:00 | galls Blancs | - | monarques Morelia | 2: 1 (0: 0) | |
23:00 | Creu Blava | - | esportiu Toluca | 0: 0 (0: 0) | |
Mèxic> Premier d'Ascens 2017/2018 Obertura | Premier d'Ascens 2017/2018 Obertura>' border = '0' /> | ||||
01:30 | daurats UACH | - | CF Monterrey II | 3: 1 | |
02:30 | Escorpins de Durango | - | Atlètic Reynosa | 3: 2 | |
16:00 | Monarques Morelia II | - | UANL Tigres II | 2: 1 | |
17:30 | Atles Guadalajara II | - | esportiu Tepic | 0: 0 | |
21:30 | Tuxtla FC | - | Inter Platja | 0: 2 | |
22:00 | lloros UCOL | - | Tecos Futbol Club | 3: 0 | |
22:00 | Reial Zamora | - | Pumas UNAM II | 2: 3 | |
22:00 | Falcons de Morelos | - | Galls Blancs II | 1: 0 | |
23:00 | Pioners de Cancún | - | Pobla FC II | 3: 1 | |
Mèxic> Lliga d'Ascens (2004-2020) 2017/2018 Obertura | Lliga d'Ascens (2004-2020) 2017/2018 Obertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Miners de Zacatecas | - | Alebrijes d'Oaxaca | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Atlètic Sant Lluís | - | Atlante | 2: 0 (0: 0) | |
02:00 | Correcaminos UAT | - | TM Futbol Club | 2: 0 (0: 0) | |
03:00 | Cafetalers de Tapachula | - | cérvols FC | 1: 1 (1: 0) | |
23:00 | Atlètic Zacatepec | - | ratpenats FC | 1: 0 (0: 0) | |
Mèxic> U20 Forces Bàsiques 2017/2018 Obertura | U20 Forces Bàsiques 2017/2018 Obertura>' border = '0' /> | ||||
15:00 | galls Blancs | - | monarques Morelia | 0: 1 | |
15:00 | CF Monterrey | - | esportiu Guadalajara | 2: 0 | |
16:00 | Creu Blava | - | esportiu Toluca | 1: 0 | |
17:30 | Club Necaxa | - | Club Lleó | 2: 2 | |
18:00 | CF Pachuca | - | UANL Tigres | 0: 1 | |
Mèxic> U17 Forces Bàsiques 2017/2018 Obertura | U17 Forces Bàsiques 2017/2018 Obertura>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Creu Blava | - | esportiu Toluca | 1: 3 | |
15:00 | Club Necaxa | - | Club Lleó | 1: 0 | |
15:30 | CF Pachuca | - | UANL Tigres | 1: 1 | |
17:30 | galls Blancs | - | monarques Morelia | 2: 0 | |
17:30 | CF Monterrey | - | esportiu Guadalajara | 3: 1 | |
Mèxic> U15 Forces Bàsiques 2017/2018 Obertura | U15 Forces Bàsiques 2017/2018 Obertura>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Veracruz | - | llops BUAP | 9: 1 | |
15:00 | galls Blancs | - | esportiu Guadalajara | 4: 3 | |
15:00 | Club Lleó | - | monarques Morelia | 2: 0 | |
15:00 | Atles Guadalajara | - | Santos Laguna | 2: 1 | |
15:00 | UANL Tigres | - | Club Necaxa | 1: 0 | |
18:00 | Club Tijuana | - | esportiu Toluca | 1: 0 | |
18:00 | CF Amèrica | - | Pobla FC | 5: 0 | |
22:00 | CF Pachuca | - | Creu Blava | 3: 1 | |
Moldàvia> Divisió Nacional 2017 | Divisió Nacional 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | CS Petrocub | - | Espero Nisporeni | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Dynamo Auto | - | FC Milsami | 1: 4 (1: 1) | |
16:00 | FC Sfîntul Gheorghe | - | Xèrif del FC | 0: 3 (0: 1) | |
Montenegro> 1. CFL 2017/2018 | 1. CFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Grbalj Radanovići | - | FK Rudar Pljevlja | 1: 0 (0: 0) | |
16:30 | Iskra Danilovgrad | - | FK KOM Podgorica | 1: 1 (0: 1) | |
16:30 | Mladost Podgorica | - | FK Decic Tuzi | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | OFK Petrovac | - | FK Sutjeska | 0: 1 (0: 0) | |
16:30 | FK Zeta | - | FK Budućnost Podgorica | 1: 0 (0: 0) | |
Països Baixos> Eredivisie 2017/2018 | Eredivisie 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VVV Venlo | - | Sparta Rotterdam | 3: 0 (1: 0) | |
17:30 | PSV Eindhoven | - | AZ Alkmaar | 3: 2 (1: 1) | |
19:45 | Hèracles Almelo | - | AFC Ajax | 2: 1 (0: 0) | |
19:45 | Velocitat | - | NAC Breda | 4: 1 (3: 0) | |
Macedònia del Nord> 1. MFL 2017/2018 | 1. MFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | KF Shkëndija 79 | - | Vardar Skopje | 2: 0 (0: 0) | |
16:00 | FK Rabotnicki | - | FK Renova | 0: 0 (0: 0) | |
Irlanda del Nord> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ballinamallard United FC | - | Glentoran Belfast | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Cliftonville FC | - | Ards FC | 6: 3 (3: 2) | |
15:00 | Dungannon Swifts | - | Coleraine FC | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Linfield FC | - | Carrick Rangers | 2: 0 (2: 0) | |
17:30 | Warrenpoint Town | - | Glenavon FC | 2: 3 (1: 2) | |
Noruega> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
17:00 | Molde FK | - | Rosenborg BK | 1: 2 (1: 0) | |
Noruega> Departament de 2a divisió 1 2017 | 2. Divisió Avdeling 1 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Kjelsås Football | - | Grorud IL | 2: 2 (1: 2) | |
15:00 | Bærum SK | - | Nybergsund IL-Trysil | 2: 2 (2: 1) | |
15:00 | Alta IF | - | KFUM Oslo | 3: 0 (1: 0) | |
Noruega> Departament de 2a divisió 2 2017 | 2. Divisió Avdeling 2 2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Vidar | - | Egersunds IK | 1: 2 (1: 2) | |
15:00 | Vindbjart FK | - | Hønefoss BK | 4: 2 (2: 0) | |
15:00 | Nest-Sotra | - | Fram Larvik | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | Byåsen Toppfotball | - | Nardo FK | 0: 1 (0: 1) | |
Noruega> Dones Toppserien 2017 | Women Top Series 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Kolbotn IL | - | Arna-Bjørnar | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | Vålerenga IF | - | Klepp IL | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | Stabæk FK | - | Røa IL | 2: 0 (2: 0) | |
Paraguai> Primera Divisió 2017 Cloenda | Primera Divisió 2017 Cloenda>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Rubio Ñu | - | Club Nacional | 0: 1 (0: 1) | |
22:10 | Sportivo Trinidense | - | Sol d'Amèrica | 0: 0 (0: 0) | |
Peru> Primera Divisió 2017 Obertura | Primera Divisió 2017 Obertura>' border = '0' /> | ||||
17:00 | Juan Aurich | - | Esport Rosario | 1: 1 (0: 1) | |
18:30 | Sport Huancayo | - | FBC Melgar | 2: 0 (0: 0) | |
21:00 | esportiu Municipal | - | Ayacucho FC | 2: 0 (1: 0) | |
Polònia> Ekstraklasa 2017/2018 | Ekstraklasa 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Sandecja Nowy Sącz | - | Wisła Płock | 0: 1 (0: 1) | |
17:00 | Lech Poznan | - | Zagłębie Lubin | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | Wisla Cracòvia | - | KS Cracòvia | 2: 1 (0: 1) | |
Polònia> I Lliga 2017/2018 | I Lliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Odra Opole | - | Legnica de coure | 2: 4 (1: 1) | |
16:30 | Rakow Częstochowa | - | Chojniczanka Chojnice | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | Bytovia Bytów | - | Moviment Chorzow | 2: 1 (0: 1) | |
Portugal> Primera Lliga 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Moreirense FC | - | CD Feirense | 0: 0 (0: 0) | |
18:15 | Els Belenenses | - | CS Marítim | 1: 0 (0: 0) | |
20:30 | Bona vista | - | Rio Ave FC | 1: 2 (0: 1) | |
Portugal> Segona Lliga 2017/2018 | Segona Lliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Acadèmic de Coïmbra | - | Sporting Braga B. | 2: 0 (2: 0) | |
16:00 | Sporting CP B | - | Acadèmic de Viseu | 1: 2 (0: 0) | |
Romania> Lliga 1 2017/2018 | Lliga 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Concòrdia Chiajna | - | Juventus Bucarest | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | FCSB | - | Astra Giurgiu | 1: 1 (0: 1) | |
Russia> Premier Lliga 2017/2018 | Premier Lliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Ufa | - | FK Rostov | 1: 4 (0: 0) | |
15:30 | CSKA Moscou | - | Spartak Moskva | 2: 1 (0: 0) | |
18:00 | Anzhi Makhachkala | - | Dinamo Moscou | 1: 3 (1: 2) | |
Aràbia Saudita> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:10 | Al Shabab | - | Ohod Club | 1: 2 (0: 1) | |
18:55 | Al Faisaly | - | Al Nassr | 1: 3 (0: 3) | |
Escòcia> Premiership 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Hamilton Academical | - | Dundee FC | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Kilmarnock FC | - | Cor de Midlothian | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Rangers FC | - | Hibernian FC | 2: 3 (1: 2) | |
15:00 | Comtat de Ross FC | - | Aberdeen FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | St. Johnstone FC | - | Motherwell FC | 4: 1 (2: 1) | |
Escòcia> Campionat 2017/2018 | Campionat 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Brechin City FC | - | Livingston FC | 2: 2 (0: 2) | |
15:00 | Dundee United | - | Reina del Sud | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Dunfermline Athletic | - | CT Inverness | 5: 1 (3: 1) | |
15:00 | Falkirk FC | - | Dumbarton FC | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | Greenock Morton FC | - | St. Mirren FC | 4: 1 (1: 1) | |
Escòcia> League One 2017/2018 | League One 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Airdrieonians FC | - | Arbroath FC | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Ayr United | - | Forfar Athletic | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | East Fife FC | - | Alloa Athletic | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Queen’s Park FC | - | Albion Rovers | 2: 5 (1: 2) | |
15:00 | Raith Rovers | - | Stranraer FC | 3: 0 (1: 0) | |
Escòcia> Lliga Segona 2017/2018 | League Two 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Clyde FC | - | Annan Athletic | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Cowdenbeath FC | - | Edinburgh City FC | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Montrose FC | - | Stenhousemuir FC | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Peterhead FC | - | Elgin City | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Stirling Albion FC | - | Berwick Rangers | 4: 0 (2: 0) | |
Eslovàquia> Super Lliga 2017/2018 | Super Lliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | MFK Zemplin Michalovce | - | Tatran Presov | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | MŠK Žilina | - | FK Senica | 7: 1 (4: 0) | |
18:00 | MFK Ružomberok | - | Spartak Trnava | 0: 2 (0: 2) | |
18:00 | FK AS Trenčín | - | Železiarne Podbrezová | 1: 1 (1: 0) | |
Eslovènia> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:00 | ND Gorica | - | NK Aluminij | 1: 0 (0: 0) | |
19:20 | Olimpija Ljubljana | - | Rudar Velenje | 4: 0 (2: 0) | |
Corea del Sud> K League 1 2017 | K League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Dragons de Jeonnam | - | Jeonbuk FC | 1: 1 (0: 1) | |
11:00 | Sangju Sangmu | - | Incheon United | 1: 2 (0: 1) | |
11:00 | Suwon Bluewings | - | FC Seül | 0: 1 (0: 0) | |
Corea del Sud> K League 2 2017 | K League 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Seül E-Land FC | - | Bucheon FC 1995 | 4: 1 (0: 0) | |
Suècia> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Halmstads BK | - | Jo Sirius | 0: 3 (0: 1) | |
Suècia> Superettan 2017 | Superettan 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Östers IF | - | Gefle IF | 1: 1 (1: 1) | |
17:00 | GAIS Göteborg | - | Syrianska FC | 2: 1 (1: 0) | |
Suïssa> Lliga de Promoció 2017/2018 | Promotion League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | FC Basilea II | - | FC La Chaux-de-Fonds | 1: 1 (0: 0) | |
Suïssa> Copa 2017/2018> 1. Jornada | Copa 2017/2018> 1. Ronda' border = '0' /> | ||||
15:00 | EUA Montfaucon | - | Neuchâtel Xamax FCS | 0:21 (0:10) | |
15:00 | FC Bassersdorf | - | AC Taverne | 2: 1 (0: 0, 1: 1) aet | |
15:30 | Estadi Payerne | - | FC Thun | 1: 2 (1: 2) | |
15:30 | SC Brühl | - | FC Chiasso | 0: 1 (0: 0, 0: 0) aet | |
15:30 | FC Biel / Bienne | - | FC Bavois | 3: 1 (1: 0) | |
16:00 | FC Linth 04 | - | FC Wohlen | 4: 0 (2: 0) | |
16:00 | FC Altdorf | - | Servette Ginebra | 0: 6 (0: 2) | |
16:00 | FC Breitenrain Berna | - | BSC Young Boys | 0: 3 (0: 1) | |
16:00 | FC Vernier | - | Estadi Nyonnais | 0: 3 (0: 1) | |
16:45 | SC Kriens | - | FC Luzern | 0: 1 (0: 0) | |
17:00 | FC Arbon | - | FC Wil 1900 | 0: 7 (0: 2) | |
17:00 | FC Concordia Basilea | - | BSC Old Boys | 2: 7 (0: 3) | |
17:00 | FC Wängi | - | SR Delémont | 0: 1 (0: 0) | |
17:00 | FC Hausen | - | FC Hergiswil | 1: 5 (1: 3) | |
17:00 | FC Malley | - | Estadi Lausanne-Ouchy | 0:14 (0: 9) | |
17:00 | FC Nawr | - | FC Köniz | 0: 4 (0: 4) | |
17:30 | FC Bassecourt | - | FC Lugano | 0: 6 (0: 0) | |
18:00 | CS Interstar | - | FC Schötz | 4: 5 (2: 0, 2: 2, 2: 2) pso | |
18:30 | NK Pajde | - | FC Lausanne-Sport | 1: 3 (1: 1) | |
Suïssa> Swiss 1.Liga Group 1 2017/2018 | Swiss 1.Liga Group 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Equip Vaud | - | FC Meyrin | 2: 2 (1: 1) | |
16:00 | FC Azzurri 90 LS | - | FC Fribourg | 3: 0 (0: 0) | |
16:15 | BSC Young Boys II | - | FC Lancy | 2: 2 (1: 0) | |
18:30 | Etoile Carouge FC | - | FC Naters | 4: 2 (2: 2) | |
Suïssa> Suïssa 1. Lliga Grup 2 2017/2018 | Swiss 1. Liga Group 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Solothurn | - | SC Buochs | 3: 1 | |
Suïssa> Swiss 1.Liga Group 3 2017/2018 | Swiss 1.Liga Group 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | UPS Eschen / Mauren | - | FC Winterthur II | 1: 3 | |
15:00 | FC Thalwil | - | FC Balzers | 2: 0 | |
15:00 | SV Höngg | - | FC Estrella Roja Zuric | 3: 3 | |
16:00 | FC Seuzach | - | FC Mendrisio | 1: 1 | |
17:30 | AC Bellinzona | - | FC Gossau | 1: 1 | |
Suïssa> Lliga U18 U18 2017/2018 1. Fase | Lliga U18 U18 2017/2018 1. Fase>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FCO St. Gallen / Wil | - | FC Winterthur | 3: 3 (1: 2) | |
00:00 | FC Biel / Bienne | - | Equip FC Luzern / SC Kriens | 3: 5 (1: 2) | |
13:00 | Equip Aargau | - | Servette Ginebra | 1: 2 (0: 2) | |
13:00 | Equip Ticino | - | BSC Young Boys | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | Equip Vaud | - | FC Thun | 1: 0 (1: 0) | |
16:30 | FC Basilea | - | FC Sion | 1: 1 (1: 0) | |
Turquia> SüperLig 2017/2018 | SuperLig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Akhisar Belediyespor | - | Sivasspor | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Genclerbirligi | - | Karabukspor | 1: 1 (1: 1) | |
19:45 | Alanyaspor | - | Kasimpasa SK | 1: 3 (1: 2) | |
19:45 | Goztepe | - | Fenerbahce | 2: 2 (1: 1) | |
Turquia> 1. Lig 2017/2018 | 1. Lig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:00 | Caykur Rizespor | - | Manisaspor | 4: 1 (3: 1) | |
19:00 | İstanbulspor AŞ | - | Eskisehirspor | 2: 2 (0: 1) | |
19:45 | Adanaspor | - | Denizlispor | 3: 0 (2: 0) | |
Ucraïna> Premyer Liga 2017/2018 | Premyer Lliga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Stal Kamjanske | - | Vorskla Poltava | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | NK Veres | - | Zorya Lugansk | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | FC Alexandria | - | Shakhtar Donetsk | 1: 2 (1: 1) | |
EUA> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
21:00 | Seattle Sounders | - | Sporting Kansas City | 1: 0 (1: 0) | |
23:00 | Toronto FC | - | Portland Timbers | 4: 1 (0: 0) | |
EUA> Temporada de tardor de la Lliga nord-americana de futbol 2017 | Lliga nord-americana de futbol temporada de tardor 2017>' border = '0' /> | ||||
02:00 | FC Edmonton | - | New York Cosmos | 1: 1 (1: 0) | |
EUA> Lliga nacional femenina de futbol femení 2017 | |||||
20:30 | Washington Spirit | - | Boston Breakers | 2: 2 (1: 1) | |
Uzbekistan> Super League 2017 | Super League 2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Metallurg Bekobod | - | PFK Mashal | 0: 1 (0: 1) | |
13:30 | FC Kokand 1912 | - | Obod Taixkent | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Sho’rtan G’uzor | - | Dynamo Samarkand | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Pakhtakor Taixkent | - | Neftchi Farg'ona | 6: 0 (0: 0) | |
15:00 | Navbahor Namangan | - | Kyzylkum Zarafshan | 3: 2 (2: 1) | |
15:00 | Buxoro FK | - | Nasaf Karshi | 1: 0 (0: 0) | |
15:30 | Sogdiana Jizzakh | - | Lokomotiv Taixkent | 0: 4 (0: 2) | |
Veneçuela> Primera Divisió 2017 Cloenda | Primera Divisió 2017 Cloenda>' border = '0' /> | ||||
20:00 | esportiu Zulia | - | portuguesa FC | 3: 1 (1: 1) | |
22:00 | Carabobo FC | - | esportiu Anzoátegui | 2: 0 (1: 0) | |
22:00 | Aragua FC | - | metropolitans FC | 2: 1 (0: 0) | |
Gal·les> Premier League 2017/2018 | Premier League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Druides Cefn | - | Cardiff Metropolitan | 0: 3 (0: 2) | |
14:30 | Llandudno FC | - | Carmarthen Town | 3: 0 (0: 0) |