Japó »Lliga J1 2020» Calendari

Calendari J1 League 2020: aquí trobareu tots els partits a la vista general



2021 2020 2019 2018 2017 2016 Campionat 2016 2a fase 2016 1a fase 2015 Playoff 2015 2a fase 2015 1a fase 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 Playoff 2004 2003 2a etapa 2003 1a etapa 2002 2a etapa 2002 1a etapa 2001 Playoff 2001 2a etapa 2001 1a etapa 2000 Playoff 2000 2a etapa 2000 1a etapa 1999 Playoff 1999 2a etapa 1999 1a etapa 1998 Playoff 1998 2a etapa 1998 1a etapa 1997 Playoff 1997 2a etapa 1997 1a etapa 1996 1995 Playoff 1995 2a etapa 1995 1a etapa 1994 Playoff 1994 2a etapa 1994 1a etapa 1993 Playoff 1993 2a etapa 1993 1a etapa
1. Rodó
2020.02.21 10:00 Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds 2: 3 (1: 2)
2020.02.22 05:00 Vegalta Sendai - Grampus de Nagoya 1: 1 (1: 1)
06:00 Cerezo Osaka - Oita Trinita 1: 0 (1: 0)
06:00 Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 0: 0 (0: 0)
06:00 Kashiwa Reysol - Consadole Sapporo 4: 2 (2: 0)
2020.02.23 04:00 Shimizu S-Pulse - FC Tokyo 1: 3 (0: 0)
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers 3: 0 (2: 0)
05:00 Yokohama F. Marinos - Gamba Osaka 1: 2 (0: 2)
07:00 Vissel Kobe - Yokohama FC 1: 1 (0: 1)
2. Rodó
2020.07.04 10:00 Yokohama FC - Consadole Sapporo 1: 2 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Grampus de Nagoya 1: 2 (1: 2)
10:00 Gamba Osaka - Cerezo Osaka 1: 2 (0: 1)
10:30 Oita Trinita - Sagan Tosu 2: 0 (0: 0)
11:00 Urawa Red Diamonds - Yokohama F. Marinos 0: 0 (0: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - FC Tokyo 0: 1 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Kashima Antlers 2: 1 (2: 1)
11:00 Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 0: 1 (0: 1)
11:30 Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 0: 3 (0: 1)
3. Rodó
2020.07.08 10:00 Vegalta Sendai - Urawa Red Diamonds 1: 2 (0: 1)
10:00 Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse 2: 0 (0: 0)
10:30 Kashiwa Reysol - Yokohama FC 1: 3 (1: 1)
11:00 Kashima Antlers - Consadole Sapporo 0: 2 (0: 1)
11:00 Yokohama F. Marinos - Shonan Bellmare 3: 2 (0: 0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita 1: 2 (1: 0)
11:00 Sagan Tosu - Vissel Kobe 0: 1 (0: 0)
11:30 FC Tokyo - Kawasaki Frontale 0: 4 (0: 4)
11:30 Grampus de Nagoya - Gamba Osaka 2: 2 (2: 1)
4. Rodó
2020.07.11 11:00 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol 3: 1 (2: 0)
11:00 Oita Trinita - Vissel Kobe 1: 1 (1: 1)
2020.07.12 10:00 Yokohama FC - Vegalta Sendai 1: 1 (1: 0)
10:00 Shimizu S-Pulse - Gamba Osaka 1: 2 (0: 1)
10:00 Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 0: 0 (0: 0)
11:00 Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers 1: 0 (0: 0)
11:00 Shonan Bellmare - Consadole Sapporo 0: 0 (0: 0)
11:00 Cerezo Osaka - Grampus de Nagoya 0: 2 (0: 1)
11:30 Yokohama F. Marinos - FC Tokyo 1: 3 (1: 2)
5. Rodó
2020.07.18 10:00 Vegalta Sendai - Consadole Sapporo 2: 2 (1: 0)
10:00 Kashima Antlers - Yokohama F. Marinos 4: 2 (1: 1)
10:00 Yokohama FC - Kawasaki Frontale 1: 5 (0: 1)
10:00 Grampus de Nagoya - Sagan Tosu 1: 0 (0: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Shonan Bellmare 3: 2 (2: 0)
11:00 FC Tokyo - Urawa Red Diamonds 2: 0 (1: 0)
11:00 Gamba Osaka - Oita Trinita 2: 1 (1: 1)
11:00 Vissel Kobe - Shimizu S-Pulse 3: 1 (1: 0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 1: 2 (0: 1)
6. Rodó
2020.07.22 11:00 Yokohama F. Marinos - Yokohama FC 4: 0 (1: 0)
11:00 Shonan Bellmare - Kashima Antlers 1: 0 (0: 0)
11:00 Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (1: 0)
11:00 Sagan Tosu - Shimizu S-Pulse 1: 1 (1: 1)
11:05 Consadole Sapporo - FC Tokyo 1: 1 (1: 0)
11:30 Vegalta Sendai - Kawasaki Frontale 2: 3 (2: 0)
11:30 Urawa Red Diamonds - Kashiwa Reysol 0: 4 (0: 1)
11:30 Cerezo Osaka - Vissel Kobe 0: 0 (0: 0)
11:30 Oita Trinita - Grampus de Nagoya 0: 3 (0: 1)
7. Rodó
2020.07.26 05:05 Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos 3: 1 (2: 1)
10:00 Yokohama FC - Urawa Red Diamonds 0: 2 (0: 0)
10:00 Shimizu S-Pulse - Oita Trinita 4: 2 (1: 0)
10:30 Kashima Antlers - FC Tokyo 2: 2 (1: 2)
11:00 Kashiwa Reysol - Vegalta Sendai 5: 1 (2: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Shonan Bellmare 3: 1 (0: 0)
11:00 Vissel Kobe - Gamba Osaka 0: 2 (0: 0)
11:00 Sagan Tosu - Cerezo Osaka 1: 1 (0: 0)
2020.11.11 10:00 Sanfrecce Hiroshima - Grampus de Nagoya 2: 0 (1: 0)
8. Rodó
2020.08.01 10:00 Vegalta Sendai - Yokohama F. Marinos 0: 1 (0: 0)
10:00 Yokohama FC - Sanfrecce Hiroshima 0: 2 (0: 2)
10:00 Grampus de Nagoya - Kashiwa Reysol 0: 1 (0: 0)
11:00 Urawa Red Diamonds - Shimizu S-Pulse 1: 1 (0: 0)
11:00 FC Tokyo - Sagan Tosu 2: 3 (1: 2)
11:00 Shonan Bellmare - Cerezo Osaka 0: 1 (0: 0)
11:00 Gamba Osaka - Kawasaki Frontale 0: 1 (0: 0)
11:00 Oita Trinita - Kashima Antlers 1: 4 (1: 2)
2020.08.02 06:00 Consadole Sapporo - Vissel Kobe 2: 3 (1: 2)
9. Rodó
2020.08.08 10:00 Shimizu S-Pulse - Consadole Sapporo 3: 1 (1: 0)
10:00 Grampus de Nagoya - Urawa Red Diamonds 6: 2 (5: 0)
10:30 Kashima Antlers - Sagan Tosu 2: 0 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Oita Trinita 2: 0 (2: 0)
11:00 Yokohama F. Marinos - Kashiwa Reysol 1: 1 (0: 0)
11:00 Gamba Osaka - Yokohama FC 2: 1 (1: 0)
11:00 Vissel Kobe - Vegalta Sendai 1: 2 (0: 1)
2020.08.09 10:00 Sanfrecce Hiroshima - Shonan Bellmare 1: 0 (1: 0)
11:00 Cerezo Osaka - FC Tokyo 0: 0 (0: 0)
10. Rodó
2020.08.15 06:00 Consadole Sapporo - Kawasaki Frontale 1: 6 (0: 1)
10:00 Vegalta Sendai - Shimizu S-Pulse 0: 0 (0: 0)
10:00 Yokohama FC - Shonan Bellmare 4: 2 (4: 0)
10:30 Oita Trinita - Yokohama F. Marinos 1: 0 (0: 0)
11:00 Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (1: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Cerezo Osaka 1: 3 (0: 1)
11:00 FC Tokyo - Grampus de Nagoya 1: 0 (1: 0)
2020.08.16 10:30 Kashima Antlers - Vissel Kobe 2: 2 (1: 1)
2020.10.07 11:00 Sagan Tosu - Gamba Osaka 1: 2 (0: 2)
11. Rodó
2020.08.19 11:00 Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka 5: 2 (2: 1)
11:00 Yokohama FC - Kashima Antlers 1: 0 (1: 0)
11:00 Shonan Bellmare - Grampus de Nagoya 0: 1 (0: 0)
11:00 Shimizu S-Pulse - Yokohama F. Marinos 3: 4 (2: 2)
11:00 Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds 1: 3 (0: 2)
11:00 Vissel Kobe - Kashiwa Reysol 2: 3 (1: 0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 3: 3 (2: 3)
11:30 Consadole Sapporo - Oita Trinita 1: 1 (0: 1)
2020.11.08 04:00 Vegalta Sendai - Sagan Tosu 0: 3 (0: 1)
12. Rodó
2020.08.22 10:00 Shimizu S-Pulse - Yokohama FC 2: 3 (1: 2)
2020.08.23 10:00 Grampus de Nagoya - Kawasaki Frontale 1: 0 (1: 0)
11:00 Kashima Antlers - Gamba Osaka 1: 1 (0: 1)
11:00 Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe 1: 2 (1: 1)
11:00 FC Tokyo - Shonan Bellmare 3: 0 (1: 0)
11:00 Yokohama F. Marinos - Sanfrecce Hiroshima 3: 1 (1: 0)
11:00 Cerezo Osaka - Vegalta Sendai 2: 1 (1: 1)
11:00 Oita Trinita - Kashiwa Reysol 0: 0 (0: 0)
2020.09.16 11:30 Sagan Tosu - Consadole Sapporo 0: 2 (0: 0)
13. Rodó
2020.08.29 10:00 Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos 3: 3 (1: 2)
11:00 Consadole Sapporo - Grampus de Nagoya 0: 0 (0: 0)
11:00 Urawa Red Diamonds - Oita Trinita 2: 1 (2: 1)
11:00 Kashiwa Reysol - Kashima Antlers 2: 3 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Shimizu S-Pulse 5: 0 (1: 0)
11:00 Gamba Osaka - FC Tokyo 1: 3 (1: 1)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai 1: 1 (1: 0)
2020.08.30 10:00 Yokohama FC - Cerezo Osaka 1: 2 (0: 1)
2020.10.21 11:30 Shonan Bellmare - Sagan Tosu 0: 0 (0: 0)
14. Rodó
2020.09.05 06:00 Consadole Sapporo - Sanfrecce Hiroshima 0: 2 (0: 0)
10:00 Yokohama F. Marinos - Kawasaki Frontale 1: 3 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Kashiwa Reysol 1: 2 (0: 2)
10:00 Grampus de Nagoya - Kashima Antlers 1: 3 (0: 2)
10:30 Vegalta Sendai - Gamba Osaka 1: 4 (1: 2)
10:30 Shonan Bellmare - Vissel Kobe 1: 1 (0: 0)
10:30 Oita Trinita - FC Tokyo 0: 1 (0: 1)
10:45 Sagan Tosu - Yokohama FC 3: 0 (1: 0)
11:30 Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds 3: 0 (0: 0)
15. Rodó
2020.09.09 10:30 Kawasaki Frontale - Vissel Kobe 3: 2 (1: 1)
11:00 Kashima Antlers - Vegalta Sendai 2: 1 (1: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Gamba Osaka 3: 0 (2: 0)
11:00 FC Tokyo - Yokohama FC 2: 1 (1: 1)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Shimizu S-Pulse 4: 1 (1: 0)
11:00 Oita Trinita - Shonan Bellmare 2: 2 (0: 2)
11:30 Urawa Red Diamonds - Sagan Tosu 2: 2 (0: 1)
11:30 Grampus de Nagoya - Yokohama F. Marinos 2: 1 (1: 1)
11:30 Cerezo Osaka - Consadole Sapporo 2: 0 (1: 0)
16. Rodó
2020.09.12 10:00 Shimizu S-Pulse - Kashima Antlers 1: 2 (0: 2)
11:00 Vissel Kobe - FC Tokyo 2: 2 (1: 0)
2020.09.13 05:05 Consadole Sapporo - Urawa Red Diamonds 3: 4 (2: 2)
10:00 Vegalta Sendai - Oita Trinita 0: 3 (0: 1)
10:00 Yokohama FC - Grampus de Nagoya 3: 2 (2: 1)
10:30 Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 5: 1 (1: 0)
10:45 Sagan Tosu - Kashiwa Reysol 2: 1 (1: 1)
11:00 Yokohama F. Marinos - Cerezo Osaka 1: 2 (0: 0)
11:00 Gamba Osaka - Shonan Bellmare 0: 1 (0: 0)
17. Rodó
2020.09.19 06:00 Consadole Sapporo - Gamba Osaka 0: 1 (0: 0)
08:00 Sagan Tosu - Yokohama F. Marinos 1: 3 (1: 3)
09:00 Grampus de Nagoya - Vissel Kobe 2: 1 (1: 1)
10:00 Cerezo Osaka - Kashima Antlers 1: 2 (1: 1)
10:30 Shonan Bellmare - Shimizu S-Pulse 0: 3 (0: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Sanfrecce Hiroshima 1: 1 (1: 1)
2020.09.20 10:00 Oita Trinita - Yokohama FC 1: 0 (1: 0)
11:00 Urawa Red Diamonds - Kawasaki Frontale 0: 3 (0: 1)
11:00 FC Tokyo - Vegalta Sendai 1: 0 (1: 0)
18. Rodó
2020.09.23 10:30 Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol 0: 1 (0: 0)
11:00 Kashima Antlers - Shonan Bellmare 1: 0 (0: 0)
11:00 FC Tokyo - Cerezo Osaka 2: 0 (0: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Yokohama FC 3: 2 (1: 0)
11:00 Gamba Osaka - Grampus de Nagoya 2: 1 (0: 1)
11:00 Vissel Kobe - Sagan Tosu 4: 3 (2: 1)
11:00 Oita Trinita - Sanfrecce Hiroshima 0: 2 (0: 0)
11:30 Yokohama F. Marinos - Vegalta Sendai 3: 1 (1: 1)
11:30 Shimizu S-Pulse - Urawa Red Diamonds 1: 2 (0: 1)
19. Rodó
2020.09.26 06:00 Grampus de Nagoya - Shimizu S-Pulse 3: 1 (2: 0)
10:00 Urawa Red Diamonds - Yokohama FC 0: 2 (0: 2)
11:00 Vissel Kobe - Consadole Sapporo 4: 0 (2: 0)
2020.09.27 05:00 Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 2: 3 (0: 1)
08:00 Sagan Tosu - FC Tokyo 3: 0 (1: 0)
09:00 Kashima Antlers - Oita Trinita 0: 2 (0: 0)
10:00 Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 1: 2 (0: 2)
11:00 Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos 1: 3 (1: 0)
11:00 Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 0: 1 (0: 1)
20. Rodó
2020.10.03 06:00 Consadole Sapporo - Vegalta Sendai 3: 3 (1: 0)
07:00 Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale 1: 3 (0: 1)
08:00 Yokohama FC - Kashiwa Reysol 0: 3 (0: 1)
09:00 Sanfrecce Hiroshima - Sagan Tosu 3: 0 (2: 0)
11:00 Gamba Osaka - Kashima Antlers 2: 0 (0: 0)
11:00 Oita Trinita - Shimizu S-Pulse 2: 1 (1: 1)
2020.10.04 07:00 Shonan Bellmare - FC Tokyo 0: 1 (0: 0)
08:00 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe 2: 3 (1: 2)
09:00 Urawa Red Diamonds - Grampus de Nagoya 0: 1 (0: 0)
21. Rodó
2020.10.10 06:00 Consadole Sapporo - Shonan Bellmare 2: 1 (1: 1)
06:00 FC Tokyo - Gamba Osaka 0: 1 (0: 1)
06:00 Shimizu S-Pulse - Sanfrecce Hiroshima 2: 3 (0: 1)
06:00 Grampus de Nagoya - Cerezo Osaka 1: 0 (0: 0)
07:00 Kashiwa Reysol - Vissel Kobe 4: 3 (3: 0)
08:00 Kashima Antlers - Yokohama FC 3: 2 (0: 2)
08:00 Yokohama F. Marinos - Oita Trinita 4: 0 (0: 0)
10:00 Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 1: 0 (1: 0)
10:00 Sagan Tosu - Urawa Red Diamonds 0: 1 (0: 0)
22. Rodó
2020.10.14 10:45 Sagan Tosu - Kashima Antlers 0: 2 (0: 1)
11:00 Vegalta Sendai - Yokohama FC 0: 0 (0: 0)
11:00 Kashiwa Reysol - Urawa Red Diamonds 1: 1 (1: 0)
11:00 FC Tokyo - Shimizu S-Pulse 3: 1 (1: 0)
11:00 Gamba Osaka - Yokohama F. Marinos 1: 1 (1: 1)
11:00 Vissel Kobe - Oita Trinita 1: 1 (1: 0)
11:00 Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 0: 2 (0: 0)
11:30 Grampus de Nagoya - Consadole Sapporo 3: 0 (2: 0)
11:30 Cerezo Osaka - Shonan Bellmare 1: 0 (0: 0)
23. Rodó
2020.10.17 07:00 Cerezo Osaka - Yokohama F. Marinos 4: 1 (1: 0)
2020.10.18 05:00 Consadole Sapporo - Kashima Antlers 1: 0 (1: 0)
06:00 Yokohama FC - FC Tokyo 1: 0 (0: 0)
06:00 Shimizu S-Pulse - Sagan Tosu 1: 1 (0: 0)
06:00 Oita Trinita - Gamba Osaka 0: 1 (0: 0)
07:00 Shonan Bellmare - Kashiwa Reysol 3: 2 (1: 1)
08:00 Urawa Red Diamonds - Vegalta Sendai 6: 0 (3: 0)
09:00 Sanfrecce Hiroshima - Vissel Kobe 2: 1 (2: 0)
11:00 Kawasaki Frontale - Grampus de Nagoya 3: 0 (1: 0)
24. Rodó
2020.08.26 11:00 Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 2: 2 (2: 1)
2020.09.16 11:00 FC Tokyo - Oita Trinita 2: 3 (0: 0)
11:30 Yokohama F. Marinos - Shimizu S-Pulse 3: 0 (3: 0)
2020.10.24 06:00 Consadole Sapporo - Yokohama FC 3: 0 (1: 0)
06:00 Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (0: 0)
06:00 Grampus de Nagoya - Vegalta Sendai 1: 0 (0: 0)
08:00 Gamba Osaka - Kashiwa Reysol 2: 1 (0: 0)
09:00 Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka 3: 1 (2: 1)
2020.10.25 05:00 Sagan Tosu - Shonan Bellmare 2: 2 (1: 2)
25. Rodó
2020.09.16 11:00 Vissel Kobe - Cerezo Osaka 0: 1 (0: 0)
2020.09.30 11:00 Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu 1: 1 (0: 0)
2020.10.31 04:00 Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 0: 0 (0: 0)
05:00 Oita Trinita - Urawa Red Diamonds 0: 0 (0: 0)
06:00 Shonan Bellmare - Yokohama FC 1: 0 (0: 0)
07:00 Kashiwa Reysol - Shimizu S-Pulse 0: 0 (0: 0)
08:00 Kashima Antlers - Grampus de Nagoya 0: 2 (0: 1)
09:00 Kawasaki Frontale - FC Tokyo 2: 1 (1: 0)
10:00 Gamba Osaka - Consadole Sapporo 2: 1 (1: 1)
26. Rodó
2020.08.26 11:00 FC Tokyo - Kashima Antlers 1: 2 (1: 0)
2020.11.03 04:00 Sagan Tosu - Grampus de Nagoya 0: 0 (0: 0)
05:00 Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo 0: 2 (0: 0)
05:00 Cerezo Osaka - Gamba Osaka 1: 1 (1: 1)
06:00 Shimizu S-Pulse - Vissel Kobe 3: 1 (0: 1)
07:00 Yokohama FC - Oita Trinita 2: 3 (2: 1)
08:00 Sanfrecce Hiroshima - Urawa Red Diamonds 1: 1 (0: 1)
2020.11.11 10:30 Shonan Bellmare - Yokohama F. Marinos 1: 0 (0: 0)
2020.12.01 10:00 Vegalta Sendai - Kashiwa Reysol 0: 2 (0: 1)
27. Rodó
2020.11.14 05:00 Consadole Sapporo - Sagan Tosu 1: 1 (0: 0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka 3: 1 (0: 0)
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FC 1: 1 (1: 1)
06:00 Gamba Osaka - Vegalta Sendai 0: 4 (0: 2)
07:00 Yokohama F. Marinos - Urawa Red Diamonds 6: 2 (4: 1)
08:00 Kashima Antlers - Kawasaki Frontale 1: 1 (0: 1)
2020.11.15 05:00 Vissel Kobe - Shonan Bellmare 0: 2 (0: 0)
10:00 Grampus de Nagoya - FC Tokyo 1: 0 (0: 0)
2020.12.09 10:00 Kashiwa Reysol - Oita Trinita 1: 1 (0: 0)
28. Rodó
2020.10.24 07:00 FC Tokyo - Yokohama F. Marinos 0: 4 (0: 0)
2020.11.08 05:00 Yokohama FC - Vissel Kobe 2: 1 (1: 1)
2020.11.21 05:00 Consadole Sapporo - Shimizu S-Pulse 5: 1 (3: 1)
05:00 Oita Trinita - Kawasaki Frontale 1: 0 (1: 0)
06:00 Vegalta Sendai - Kashima Antlers 1: 3 (0: 0)
06:00 Kashiwa Reysol - Sagan Tosu 1: 2 (0: 0)
07:00 Cerezo Osaka - Sanfrecce Hiroshima 0: 1 (0: 1)
08:00 Grampus de Nagoya - Shonan Bellmare 3: 1 (1: 1)
2020.11.22 07:00 Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka 1: 2 (0: 0)
29. Rodó
2020.08.26 11:30 Yokohama F. Marinos - Consadole Sapporo 4: 1 (2: 0)
2020.09.30 11:00 Vissel Kobe - Grampus de Nagoya 1: 0 (0: 0)
11:30 Urawa Red Diamonds - FC Tokyo 0: 1 (0: 1)
2020.11.25 09:30 Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 5: 0 (2: 0)
10:00 Kashima Antlers - Kashiwa Reysol 1: 4 (0: 1)
10:00 Yokohama FC - Shimizu S-Pulse 1: 3 (0: 3)
10:00 Oita Trinita - Cerezo Osaka 0: 1 (0: 1)
10:30 Shonan Bellmare - Sanfrecce Hiroshima 1: 1 (1: 0)
10:30 Sagan Tosu - Vegalta Sendai 0: 1 (0: 0)
30. Rodó
2020.10.28 10:00 Vegalta Sendai - Vissel Kobe 2: 3 (0: 0)
10:00 FC Tokyo - Kashiwa Reysol 1: 3 (0: 1)
2020.11.18 10:00 Kawasaki Frontale - Yokohama F. Marinos 3: 1 (0: 0)
2020.11.28 05:00 Grampus de Nagoya - Oita Trinita 0: 0 (0: 0)
05:00 Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo 2: 2 (0: 1)
2020.11.29 05:00 Shimizu S-Pulse - Shonan Bellmare 1: 1 (0: 0)
06:00 Kashima Antlers - Urawa Red Diamonds 4: 0 (1: 0)
06:00 Cerezo Osaka - Yokohama FC 1: 0 (0: 0)
08:00 Gamba Osaka - Sagan Tosu 1: 1 (0: 1)
31. Rodó
2020.11.03 04:00 Yokohama F. Marinos - Kashima Antlers 2: 3 (2: 1)
2020.11.18 09:00 Vissel Kobe - Urawa Red Diamonds 0: 1 (0: 0)
2020.12.05 05:00 Consadole Sapporo - Cerezo Osaka 1: 3 (0: 1)
05:00 Kashiwa Reysol - Grampus de Nagoya 0: 1 (0: 0)
05:00 Shimizu S-Pulse - Kawasaki Frontale 2: 2 (2: 1)
07:00 Yokohama FC - Sagan Tosu 1: 1 (1: 0)
2020.12.06 05:00 Oita Trinita - Vegalta Sendai 0: 2 (0: 1)
06:00 Shonan Bellmare - Gamba Osaka 1: 2 (1: 1)
2020.12.12 05:00 FC Tokyo - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (0: 0)
32. Rodó
2020.10.28 10:00 Sanfrecce Hiroshima - Yokohama F. Marinos 3: 1 (1: 0)
2020.11.11 10:00 Gamba Osaka - Vissel Kobe 1: 0 (1: 0)
2020.11.18 10:00 Vegalta Sendai - FC Tokyo 2: 2 (0: 1)
2020.12.12 05:00 Grampus de Nagoya - Yokohama FC 0: 0 (0: 0)
05:00 Cerezo Osaka - Kashiwa Reysol 0: 0 (0: 0)
05:00 Sagan Tosu - Kawasaki Frontale 1: 1 (0: 0)
06:00 Oita Trinita - Consadole Sapporo 1: 1 (1: 0)
07:00 Kashima Antlers - Shimizu S-Pulse 2: 0 (2: 0)
08:00 Urawa Red Diamonds - Shonan Bellmare 0: 0 (0: 0)
33. Rodó
2020.10.21 10:00 Vissel Kobe - Kashima Antlers 1: 3 (0: 2)
11:30 Yokohama F. Marinos - Grampus de Nagoya 2: 1 (1: 0)
2020.11.11 10:00 FC Tokyo - Consadole Sapporo 1: 0 (1: 0)
2020.12.16 10:00 Kawasaki Frontale - Urawa Red Diamonds 3: 1 (0: 1)
10:00 Yokohama FC - Gamba Osaka 0: 2 (0: 1)
10:00 Shonan Bellmare - Oita Trinita 1: 2 (1: 1)
10:00 Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai 2: 3 (1: 2)
10:00 Cerezo Osaka - Sagan Tosu 1: 2 (1: 1)
10:00 Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa Reysol 0: 1 (0: 1)
34. Rodó
2020.12.19 05:00 Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 0: 0 (0: 0)
05:00 Kashima Antlers - Cerezo Osaka 1: 1 (0: 0)
05:00 Urawa Red Diamonds - Consadole Sapporo 0: 2 (0: 0)
05:00 Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale 2: 3 (1: 0)
05:00 FC Tokyo - Vissel Kobe 1: 0 (0: 0)
05:00 Yokohama FC - Yokohama F. Marinos 3: 1 (2: 1)
05:00 Grampus de Nagoya - Sanfrecce Hiroshima 1: 0 (0: 0)
05:00 Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse 0: 2 (0: 0)
05:00 Sagan Tosu - Oita Trinita 2: 2 (0: 1)