Sud-àfrica »Premier Soccer League 2019/2020» Calendari

Calendari Premier Soccer League 2019/2020: aquí trobareu tots els partits a la vista general



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005
1. Rodó
2019.08.03 14:00 Mamelodi Sundowns - SuperSport United 2: 0 (1: 0)
14:00 FC Barroc - Ciutat del Cap FC 2: 2 (2: 2)
14:00 Chippa United - Stellenbosch FC 0: 0 (0: 0)
17:00 Orlando Pirates - Bloemfontein Celtic 3: 1 (1: 1)
19:15 AmaZulu FC - BidVest Wits 0: 3 (0: 2)
2019.08.04 14:00 Highlands Park - Kaizer Chiefs 2: 3 (1: 1)
14:00 Lleopards negres - Polokwane City FC 0: 1 (0: 1)
14:00 Fletxes Daurades - Maritzburg Units 1: 0 (0: 0)
2019.08.06 18:30 BidVest Wits - FC Barroc 0: 1 (0: 1)
2019.08.09 19:00 Maritzburg Units - Highlands Park 1: 1 (0: 0)
2019.08.10 14:00 Polokwane City FC - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
17:00 Ciutat del Cap FC - Stellenbosch FC 1: 0 (1: 0)
19:15 Kaizer Chiefs - Lleopards negres 1: 0 (1: 0)
2019.08.11 14:00 Bloemfontein Celtic - Fletxes Daurades 5: 0 (3: 0)
2019.08.14 18:30 SuperSport United - Orlando Pirates 3: 0 (1: 0)
18:30 Chippa United - Mamelodi Sundowns 1: 1 (0: 1)
18:30 Polokwane City FC - BidVest Wits 0: 1 (0: 1)
2019.08.20 18:30 AmaZulu FC - Orlando Pirates 0: 0 (0: 0)
18:30 Mamelodi Sundowns - Ciutat del Cap FC 1: 1 (1: 1)
2019.08.24 14:00 Lleopards negres - Highlands Park 1: 1 (0: 1)
14:00 Fletxes Daurades - Chippa United 2: 1 (1: 0)
17:00 Kaizer Chiefs - SuperSport United 1: 1 (1: 0)
2019.08.25 14:00 FC Barroc - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
14:00 Stellenbosch FC - Maritzburg Units 0: 0 (0: 0)
2019.08.27 18:30 Ciutat del Cap FC - Kaizer Chiefs 1: 2 (1: 0)
18:30 Highlands Park - AmaZulu FC 2: 1 (1: 1)
2019.08.28 18:30 Orlando Pirates - Fletxes Daurades 0: 0 (0: 0)
18:30 BidVest Wits - Stellenbosch FC 2: 1 (0: 0)
18:30 Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 1)
18:30 Chippa United - Polokwane City FC 0: 0 (0: 0)
18:30 FC Barroc - SuperSport United 0: 2 (0: 0)
18:30 Maritzburg Units - Lleopards negres 0: 1 (0: 1)
2. Rodó
2019.09.14 14:00 Fletxes Daurades - AmaZulu FC 1: 1 (1: 0)
14:00 Orlando Pirates - Chippa United 2: 1 (0: 0)
17:00 Kaizer Chiefs - Polokwane City FC 0: 1 (0: 1)
19:15 SuperSport United - Ciutat del Cap FC 3: 3 (2: 2)
2019.09.15 14:00 Bloemfontein Celtic - Stellenbosch FC 2: 1 (0: 1)
14:00 Lleopards negres - FC Barroc 0: 2 (0: 1)
2019.09.21 14:00 Chippa United - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
14:00 Polokwane City FC - SuperSport United 3: 1 (1: 0)
14:00 Stellenbosch FC - Lleopards negres 2: 2 (1: 0)
17:00 Mamelodi Sundowns - Maritzburg Units 2: 1 (1: 0)
19:15 BidVest Wits - Orlando Pirates 4: 3 (1: 1)
2019.09.22 14:00 Ciutat del Cap FC - Fletxes Daurades 1: 1 (0: 0)
14:00 FC Barroc - Highlands Park 1: 2 (0: 0)
2019.09.24 14:00 AmaZulu FC - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 0)
2019.09.27 19:00 Maritzburg Units - Chippa United 1: 0 (1: 0)
2019.09.28 14:00 Fletxes Daurades - Stellenbosch FC 2: 2 (2: 0)
14:00 Orlando Pirates - Ciutat del Cap FC 3: 3 (2: 2)
17:00 Kaizer Chiefs - FC Barroc 1: 0 (1: 0)
19:15 SuperSport United - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
2019.09.29 14:00 Lleopards negres - Bloemfontein Celtic 1: 0 (1: 0)
14:00 Highlands Park - Polokwane City FC 2: 0 (1: 0)
3. Rodó
2019.10.01 18:30 AmaZulu FC - Ciutat del Cap FC 2: 1 (1: 0)
18:30 Kaizer Chiefs - Fletxes Daurades 2: 0 (1: 0)
18:30 Chippa United - BidVest Wits 0: 1 (0: 0)
2019.10.02 18:30 Polokwane City FC - Stellenbosch FC 0: 2 (0: 2)
18:30 Lleopards negres - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 2)
18:30 Maritzburg Units - FC Barroc 1: 0 (0: 0)
2019.10.23 18:30 Mamelodi Sundowns - Highlands Park 1: 0 (0: 0)
2019.10.25 19:00 SuperSport United - Lleopards negres 2: 2 (1: 1)
19:00 Ciutat del Cap FC - Maritzburg Units 0: 1 (0: 1)
2019.10.26 14:30 Fletxes Daurades - Polokwane City FC 2: 1 (1: 0)
14:30 Stellenbosch FC - Orlando Pirates 1: 0 (1: 0)
19:15 Highlands Park - Chippa United 2: 0 (1: 0)
2019.10.27 13:30 Mamelodi Sundowns - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 1)
13:30 FC Barroc - AmaZulu FC 0: 1 (0: 0)
2019.10.29 17:30 Highlands Park - Orlando Pirates 0: 1 (0: 0)
2019.10.30 17:30 Bloemfontein Celtic - SuperSport United 1: 1 (0: 1)
4. Rodó
2019.11.05 17:30 Orlando Pirates - Maritzburg Units 0: 0 (0: 0)
17:30 SuperSport United - Fletxes Daurades 0: 0 (0: 0)
17:30 Bloemfontein Celtic - Highlands Park 3: 1 (1: 1)
2019.11.06 17:30 Chippa United - Kaizer Chiefs 0: 2 (0: 0)
17:30 AmaZulu FC - Stellenbosch FC 2: 0 (1: 0)
17:30 Ciutat del Cap FC - Polokwane City FC 5: 3 (3: 1)
17:30 FC Barroc - Mamelodi Sundowns 0: 0 (0: 0)
2019.11.08 18:00 BidVest Wits - SuperSport United 0: 1 (0: 0)
18:00 Maritzburg Units - Bloemfontein Celtic 2: 2 (0: 0)
2019.11.09 13:30 Polokwane City FC - FC Barroc 0: 1 (0: 1)
13:30 Kaizer Chiefs - Orlando Pirates 3: 2 (2: 1)
13:30 Stellenbosch FC - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
18:15 AmaZulu FC - Chippa United 0: 2 (0: 0)
2019.11.10 13:30 Lleopards negres - Ciutat del Cap FC 2: 1 (1: 0)
13:30 Fletxes Daurades - Mamelodi Sundowns 3: 2 (0: 1)
2019.11.26 17:30 Mamelodi Sundowns - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
17:30 Orlando Pirates - Polokwane City FC 3: 2 (1: 1)
17:30 Highlands Park - BidVest Wits 1: 1 (1: 0)
2019.11.27 17:30 Bloemfontein Celtic - Ciutat del Cap FC 0: 0 (0: 0)
17:30 Chippa United - Lleopards negres 3: 0 (2: 0)
17:30 FC Barroc - Fletxes Daurades 0: 1 (0: 0)
17:30 Maritzburg Units - SuperSport United 0: 2 (0: 1)
17:30 Stellenbosch FC - Kaizer Chiefs 0: 4 (0: 2)
2019.11.30 13:30 Polokwane City FC - Bloemfontein Celtic 0: 1 (0: 0)
16:00 Ciutat del Cap FC - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
16:00 Lleopards negres - Fletxes Daurades 2: 1 (0: 1)
18:15 SuperSport United - Stellenbosch FC 1: 1 (0: 0)
5. Rodó
2019.12.01 13:30 AmaZulu FC - Maritzburg Units 0: 0 (0: 0)
13:30 Chippa United - FC Barroc 0: 0 (0: 0)
2019.12.06 18:00 SuperSport United - Highlands Park 2: 0 (1: 0)
2019.12.07 13:30 Lleopards negres - AmaZulu FC 0: 0 (0: 0)
13:30 FC Barroc - Orlando Pirates 2: 2 (0: 1)
16:00 Ciutat del Cap FC - Chippa United 0: 1 (0: 1)
18:15 Kaizer Chiefs - Bloemfontein Celtic 5: 3 (2: 3)
2019.12.08 13:30 Polokwane City FC - Maritzburg Units 0: 1 (0: 0)
2019.12.11 17:30 Mamelodi Sundowns - Stellenbosch FC 3: 1 (0: 1)
2019.12.12 16:00 Fletxes Daurades - BidVest Wits 0: 1 (0: 1)
2019.12.17 17:30 BidVest Wits - Mamelodi Sundowns 1: 1 (1: 1)
2019.12.20 18:00 BidVest Wits - Ciutat del Cap FC 2: 0 (1: 0)
2019.12.21 13:30 Orlando Pirates - Lleopards negres 3: 1 (1: 0)
13:30 Highlands Park - Fletxes Daurades 2: 0 (1: 0)
13:30 FC Barroc - Stellenbosch FC 0: 1 (0: 0)
16:00 Mamelodi Sundowns - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
18:15 Chippa United - SuperSport United 1: 0 (1: 0)
2019.12.22 13:30 Maritzburg Units - Kaizer Chiefs 1: 1 (1: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - AmaZulu FC 1: 2 (1: 1)
6. Rodó
2020.01.03 18:00 Maritzburg Units - Fletxes Daurades 2: 1 (0: 1)
2020.01.04 13:30 Stellenbosch FC - BidVest Wits 0: 2 (0: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - Orlando Pirates 1: 1 (0: 1)
13:30 Polokwane City FC - Chippa United 2: 0 (0: 0)
16:00 SuperSport United - Kaizer Chiefs 2: 1 (1: 0)
18:15 AmaZulu FC - Mamelodi Sundowns 0: 3 (0: 2)
2020.01.05 13:30 Highlands Park - Lleopards negres 2: 1 (2: 0)
13:30 Ciutat del Cap FC - FC Barroc 1: 0 (0: 0)
2020.01.07 17:30 Mamelodi Sundowns - BidVest Wits 0: 0 (0: 0)
17:30 Polokwane City FC - Orlando Pirates 1: 4 (0: 4)
17:30 Stellenbosch FC - Bloemfontein Celtic 1: 2 (1: 0)
2020.01.08 17:30 Ciutat del Cap FC - AmaZulu FC 2: 2 (2: 2)
17:30 SuperSport United - Maritzburg Units 2: 2 (1: 0)
17:30 Kaizer Chiefs - Highlands Park 3: 0 (1: 0)
17:30 Lleopards negres - Chippa United 1: 2 (0: 1)
17:30 Fletxes Daurades - FC Barroc 1: 0 (0: 0)
2020.01.11 13:30 Highlands Park - Stellenbosch FC 1: 4 (1: 2)
13:30 FC Barroc - Polokwane City FC 1: 0 (1: 0)
18:15 Chippa United - Maritzburg Units 0: 0 (0: 0)
2020.01.12 13:30 AmaZulu FC - SuperSport United 0: 2 (0: 2)
13:30 Kaizer Chiefs - Ciutat del Cap FC 3: 0 (1: 0)
13:30 Bloemfontein Celtic - Lleopards negres 4: 2 (3: 1)
2020.01.15 17:30 Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns 1: 0 (1: 0)
17:30 BidVest Wits - Bloemfontein Celtic 3: 2 (1: 0)
2020.01.17 18:00 Maritzburg Units - AmaZulu FC 1: 0 (1: 0)
18:00 Stellenbosch FC - FC Barroc 1: 0 (0: 0)
2020.01.18 13:30 Lleopards negres - Kaizer Chiefs 1: 1 (1: 1)
16:00 Orlando Pirates - Highlands Park 3: 1 (3: 0)
18:15 Ciutat del Cap FC - BidVest Wits 2: 0 (0: 0)
2020.01.19 13:30 SuperSport United - Mamelodi Sundowns 1: 2 (0: 1)
13:30 Polokwane City FC - Fletxes Daurades 1: 1 (0: 1)
13:30 Bloemfontein Celtic - Chippa United 1: 1 (0: 0)
2020.01.24 18:00 SuperSport United - Chippa United 3: 0 (1: 0)
18:00 Ciutat del Cap FC - Lleopards negres 1: 0 (0: 0)
2020.01.25 13:30 Stellenbosch FC - Polokwane City FC 1: 0 (1: 0)
13:30 Fletxes Daurades - Kaizer Chiefs 0: 1 (0: 0)
16:00 Orlando Pirates - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
2020.01.26 13:30 FC Barroc - Maritzburg Units 2: 1 (1: 0)
2020.01.31 18:00 Maritzburg Units - Ciutat del Cap FC 1: 1 (0: 0)
7. Rodó
2020.02.01 13:30 Fletxes Daurades - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
16:00 Chippa United - Orlando Pirates 1: 2 (1: 2)
18:15 Highlands Park - FC Barroc 1: 0 (0: 0)
2020.02.02 13:30 Lleopards negres - Stellenbosch FC 2: 1 (1: 0)
13:30 AmaZulu FC - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
2020.02.12 17:30 BidVest Wits - Maritzburg Units 0: 1 (0: 1)
2020.02.14 18:00 Stellenbosch FC - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
2020.02.15 13:30 Mamelodi Sundowns - Chippa United 3: 0 (1: 0)
13:30 FC Barroc - BidVest Wits 0: 1 (0: 0)
13:30 Highlands Park - Bloemfontein Celtic 2: 0 (1: 0)
16:00 Kaizer Chiefs - Maritzburg Units 1: 2 (0: 0)
18:15 AmaZulu FC - Fletxes Daurades 1: 2 (0: 0)
2020.02.16 13:30 Lleopards negres - Orlando Pirates 0: 1 (0: 0)
13:30 Polokwane City FC - Ciutat del Cap FC 3: 2 (2: 1)
2020.02.19 17:30 BidVest Wits - Highlands Park 2: 2 (1: 1)
17:30 Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic 2: 1 (1: 1)
2020.02.28 18:00 Maritzburg Units - Stellenbosch FC 3: 0 (1: 0)
2020.02.29 13:30 Orlando Pirates - Kaizer Chiefs 0: 1 (0: 1)
13:30 Fletxes Daurades - Highlands Park 1: 1 (1: 0)
16:00 Chippa United - AmaZulu FC 1: 0 (0: 0)
18:15 SuperSport United - BidVest Wits 2: 0 (1: 0)
8. Rodó
2020.03.01 13:30 Bloemfontein Celtic - FC Barroc 2: 1 (1: 0)
13:30 Polokwane City FC - Lleopards negres 2: 1 (0: 0)
2020.03.06 18:00 Maritzburg Units - Polokwane City FC 1: 0 (0: 0)
2020.03.07 13:30 FC Barroc - Lleopards negres 2: 0 (1: 0)
16:00 Fletxes Daurades - Orlando Pirates 0: 0 (0: 0)
18:15 Kaizer Chiefs - AmaZulu FC 0: 1 (0: 1)
18:15 BidVest Wits - Chippa United 0: 0 (0: 0)
2020.03.08 13:30 Ciutat del Cap FC - Bloemfontein Celtic 2: 0 (2: 0)
13:30 Highlands Park - SuperSport United 0: 2 (0: 2)
2020.03.10 17:30 BidVest Wits - Lleopards negres 1: 0 (1: 0)
2020.03.11 17:30 Stellenbosch FC - Mamelodi Sundowns 0: 1 (0: 1)
9. Rodó
2020.08.11 17:00 Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates 0: 0 (0: 0)
2020.08.12 17:00 Kaizer Chiefs - BidVest Wits 1: 1 (1: 0)
2020.08.14 14:30 Chippa United - Ciutat del Cap FC 0: 1 (0: 1)
17:00 Highlands Park - Mamelodi Sundowns 1: 1 (1: 1)
2020.08.15 00:30 AmaZulu FC - FC Barroc 0: 0 (0: 0)
00:30 Stellenbosch FC - Fletxes Daurades 1: 0 (0: 0)
14:30 Polokwane City FC - Kaizer Chiefs 2: 3 (1: 0)
17:00 Orlando Pirates - BidVest Wits 0: 0 (0: 0)
2020.08.16 14:30 Lleopards negres - Maritzburg Units 3: 2 (2: 2)
17:00 SuperSport United - Bloemfontein Celtic 1: 1 (0: 1)
2020.08.17 17:00 Ciutat del Cap FC - Mamelodi Sundowns 3: 2 (2: 1)
2020.08.18 14:30 BidVest Wits - Fletxes Daurades 0: 0 (0: 0)
14:30 Chippa United - Highlands Park 0: 0 (0: 0)
17:00 Orlando Pirates - FC Barroc 1: 1 (1: 1)
2020.08.19 14:30 SuperSport United - Polokwane City FC 2: 0 (1: 0)
17:00 Bloemfontein Celtic - Kaizer Chiefs 3: 1 (1: 1)
2020.08.20 17:00 Stellenbosch FC - Ciutat del Cap FC 1: 0 (0: 0)
2020.08.21 00:30 Fletxes Daurades - Lleopards negres 1: 2 (1: 1)
14:30 BidVest Wits - AmaZulu FC 2: 1 (0: 0)
17:00 Maritzburg Units - Mamelodi Sundowns 2: 2 (1: 1)
2020.08.22 14:30 Polokwane City FC - Highlands Park 1: 1 (0: 0)
17:00 FC Barroc - Chippa United 0: 1 (0: 1)
2020.08.23 14:30 Ciutat del Cap FC - Orlando Pirates 1: 0 (1: 0)
17:00 Kaizer Chiefs - Stellenbosch FC 1: 1 (0: 1)
2020.08.24 14:30 Maritzburg Units - BidVest Wits 0: 0 (0: 0)
14:30 AmaZulu FC - Bloemfontein Celtic 2: 2 (1: 1)
17:00 Mamelodi Sundowns - Fletxes Daurades 1: 0 (0: 0)
2020.08.25 17:00 Lleopards negres - SuperSport United 0: 1 (0: 0)
2020.08.27 14:30 Bloemfontein Celtic - BidVest Wits 1: 1 (1: 1)
17:00 Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns 0: 1 (0: 1)
2020.08.28 17:00 Stellenbosch FC - Chippa United 1: 1 (1: 0)
2020.08.29 00:30 Orlando Pirates - SuperSport United 2: 1 (1: 1)
00:30 Highlands Park - Maritzburg Units 1: 1 (0: 1)
14:30 AmaZulu FC - Lleopards negres 1: 0 (1: 0)
17:00 Fletxes Daurades - Ciutat del Cap FC 1: 4 (0: 2)
2020.08.30 00:30 Bloemfontein Celtic - Polokwane City FC 0: 0 (0: 0)
14:30 BidVest Wits - Kaizer Chiefs 1: 0 (0: 0)
17:00 Mamelodi Sundowns - FC Barroc 0: 1 (0: 1)
10. Rodó
2020.09.02 17:00 Polokwane City FC - Mamelodi Sundowns 0: 3 (0: 2)
17:00 SuperSport United - FC Barroc 4: 1 (1: 1)
17:00 Highlands Park - Ciutat del Cap FC 1: 0 (1: 0)
17:00 Kaizer Chiefs - Chippa United 1: 0 (1: 0)
17:00 Lleopards negres - BidVest Wits 1: 0 (0: 0)
17:00 Maritzburg Units - Orlando Pirates 0: 1 (0: 0)
17:00 Stellenbosch FC - AmaZulu FC 1: 1 (0: 1)
17:00 Fletxes Daurades - Bloemfontein Celtic 0: 0 (0: 0)
2020.09.05 14:30 AmaZulu FC - Highlands Park 1: 1 (1: 0)
14:30 Mamelodi Sundowns - Lleopards negres 3: 0 (1: 0)
14:30 Orlando Pirates - Stellenbosch FC 1: 0 (1: 0)
14:30 BidVest Wits - Polokwane City FC 3: 1 (1: 0)
14:30 Ciutat del Cap FC - SuperSport United 1: 0 (0: 0)
14:30 Bloemfontein Celtic - Maritzburg Units 3: 1 (1: 1)
14:30 Chippa United - Fletxes Daurades 1: 0 (1: 0)
14:30 FC Barroc - Kaizer Chiefs 1: 1 (0: 1)