Valencia CF »Historial del tècnic

Valencia CF »Historial del tècnic



Període Gerent País nascut
2020.07.27 - 2022.06.30 gràcia Espanya 1970.05.01
2020.06.30 - 2020.07.30 Voro Espanya 1963.10.09
2019.09.11 - 2020.06.29 Celades Espanya 1975.09.29
2017.07.11 - 2019.09.10 Marcelino Espanya 1965.08.14
2016.12.30 - 2017.06.30 Voro Espanya 1963.10.09
2016.10.01 - 2016.12.29 Cesare Prandelli Itàlia 1957.08.19
2016.09.21 - 2016.09.30 Voro Espanya 1963.10.09
2016.03.30 - 2016.09.20 Pako Ayestarán Espanya 1963.02.05
2015.12.06 - 2016.03.29 Gary Neville Anglaterra 1975.02.18
2015.12.02 - 2015.12.05 Voro Espanya 1963.10.09
2014.07.01 - 2015.11.30 Nuno Portugal 1974.01.25
2013.12.26 - 2014.07.02 Joan Pizzi Espanya 1968.06.07
2013.12.17 - 2013.12.25 Nico Estévez Espanya 1980.01.29
2013.06.05 - 2013.12.16 Miroslav Đukić Sèrbia 1966.02.19
2012.12.06 - 01/06/2013 Valverde Espanya 1964.02.09
03/12/2012 - 05/12/2012 Voro Espanya 1963.10.09
01/07/2012 - 02/12/2012 Mauricio Pellegrino Argentina 1971.10.05
01/07/2008 - 30/06/2012 Unai Emery Espanya 1971.11.03
21/04/2008 - 30/06/2008 Voro Espanya 1963.10.09
01/11/2007 - 21/04/2008 Ronald Koeman Països Baixos 1963.03.21
29/10/2007 - 31/10/2007 Óscar Fernández Espanya 28/09/1974
01/07/2005 - 29/10/2007 Quique Flores Espanya 1965.02.05
27/02/2005 - 30/06/2005 Antonio López Espanya 1957.05.29
01/07/2004 - 25/02/2005 Claudio Ranieri Itàlia 1951.10.20
01/07/2001 - 30/06/2004 Rafa Benítez Espanya 1960.04.16
01/07/1999 - 30/06/2001 Héctor Cúper Argentina 1955.11.16
16/09/1997 - 30/06/1999 Claudio Ranieri Itàlia 1951.10.20
18/11/1996 - 1997.09.15 Jorge Valdano Argentina 1955.10.04
01/07/1995 - 1996.11.17 Luis Aragonés Espanya 1938.07.28
01/07/1994 - 1995.06.30 Carlos Alberto Parreira Brasil 1943.02.27
1994.03.26 - 1994.06.30 Guus Hiddink Països Baixos 1946.11.08
1994.03.13 - 1994.03.20 Rielo Espanya 1946.05.05
01/01/1994 - 1994.03.05 Hector Núñez Uruguai 1936.05.08
1993.11.20 - 20/12/1993 Paco Real Espanya 1939.03.01
1991.07.01 - 30/11/1993 Guus Hiddink Països Baixos 1946.11.08
1988.07.01 - 1991.06.30 Victor Espàrrec Uruguai 1944.10.06
1986.02.02 - 1988.06.30 Alfredo Di Stéfano Argentina 1926.07.04
1985.07.01 - 1986.01.26 Óscar Valdez Argentina 1946.07.25
1984.02.10 - 1985.06.30 Roberto Gil Espanya 1938.07.30
1983.07.01 - 1984.02.05 Paquito Espanya 1938.02.14
1983.03.10 - 1983.06.30 Koldo Aguirre Espanya 1939.04.27
1982.11.01 - 1983.03.06 Miljan Miljanic Macedònia del Nord 1930.05.04
1982.07.01 - 1982.10.31 Mestre Espanya 1935.01.07
1980.07.01 - 1982.06.30 Pasieguito Espanya 1925.05.21
1979.07.01 - 30/06/1980 Alfredo Di Stéfano Argentina 1926.07.04
1979.04.08 - 1979.06.02 Pasieguito Espanya 1925.05.21
1978.09.03 - 1979.03.25 Marcel Domingo França 1924.01.15
1977.07.01 - 1978.06.30 Marcel Domingo França 1924.01.15
1977.03.06 - 1977.05.22 Mestre Espanya 1935.01.07
1977.02.27 - 1977.02.27 Pasieguito Espanya 1925.05.21
1976.09.05 - 20/02/1977 Heriberto Herrera Paraguai 1926.04.24
1975.09.27 - 1976.05.15 Mestre Espanya 1935.01.07
1975.09.06 - 1975.09.20 Dragoljub Milosevic Sèrbia 1929.11.08
1975.04.20 - 1975.05.25 Dragoljub Milosevic Sèrbia 1929.11.08
1974.09.07 - 1975.04.06 Milovan Ciric Sèrbia 1918.02.12
1970.07.01 - 1974.06.30 Alfredo Di Stéfano Argentina 1926.07.04
1969.10.19 - 1970.06.30 vaixell Espanya 1927.11.24
1969.09.14 - 1969.10.12 Joseito Espanya 1926.12.23
1968.10.20 - 1969.04.16 Joseito Espanya 1926.12.23
1968.09.15 - 1968.10.13 món Espanya 1916.01.22
1966.07.01 - 1968.06.30 món Espanya 1916.01.22
1965.07.01 - 1966.06.30 Barinaga Espanya 1922.08.15
1964.07.01 - 1965.06.30 món Espanya 1916.01.22
1963.07.01 - 1964.06.30 Pasieguito Espanya 1925.05.21
1962.07.01 - 1963.06.30 Alejandro Scopelli Argentina 1908.05.12
1960.07.01 - 1962.06.30 Balmanya Espanya 1914.12.29
1959.09.15 - 1960.06.30 Otto Bumbel Brasil 1914.07.06
01/01/1959 - 1960.06.30 Quincoces Espanya 1905.07.17
1956.07.01 - 1958.06.30 Miró Espanya 1913.03.03
1954.07.01 - 1956.06.30 Iturraspe Espanya 1910.06.10
1948.07.01 - 1954.06.30 Quincoces Espanya 1905.07.17
1946.07.01 - 1948.06.30 Pasarín Espanya 1903.04.16
1943.07.01 - 1946.06.30 Cubells Espanya 1900.01.17
1942.07.01 - 1943.06.30 Rino Espanya 1901.05.07
1939.07.01 - 1942.06.30 alzines Espanya 1893.05.19
1934.07.01 - 1935.06.30 Antonin Fivebr República Txeca 1888.11.22
1933.07.01 - 1934.06.30 Jack Greenwell Anglaterra 1884.01.02
1929.07.01 - 1931.06.30 Antonin Fivebr República Txeca 1888.11.22
1923.07.01 - 1927.06.30 Antonin Fivebr República Txeca 1888.11.22
1921.07.01 - 1922.06.30 Joan Armet de Castellví Espanya 1895.06.30